Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Joey powiedz mi dobrze się jeździ w kominiarce, bo zastanawiam się czy kupić... Nie skrapla się to wszystko co wydychasz i nie jest mokra? Bo w zimniejsze dni doskwiera mi to, że leci z nosa i zimno. Może ktoś jeszcze śmiga w kominiarce?

Chyba każdy... Nie pocisz kasku, nie dmucha Ci w szyję i kark no i jesteś ninja :ph34r: :bigrazz:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joey powiedz mi dobrze się jeździ w kominiarce, bo zastanawiam się czy kupić... Nie skrapla się to wszystko co wydychasz i nie jest mokra? Bo w zimniejsze dni doskwiera mi to, że leci z nosa i zimno. Może ktoś jeszcze śmiga w kominiarce?

No wydaje mi sie że większość lata w kominiarkach.

To zależy jaką kupisz ja pierwszą kupiłem taką zwykłą za 20 zł i była mokra, a że w naturze Polaka jest tak że musi kupić zawsze dwa razy to drugą kupiłem taką http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&order=t&string=kominiarka&category=156

i jest znacznie lepiej choć ostatnio w niedziele latałem już bez.

 

Marecki jeszcze jedno pytanko może głupie ale nie wiem ta kiera była aluminiowa czy stalowa bo mam wątpliwości co do aluminiowej, czy to się nie złamie ?

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joey powiedz mi dobrze się jeździ w kominiarce, bo zastanawiam się czy kupić... Nie skrapla się to wszystko co wydychasz i nie jest mokra? Bo w zimniejsze dni doskwiera mi to, że leci z nosa i zimno. Może ktoś jeszcze śmiga w kominiarce?

 

 

Ja mam nawet dwie :P

Jedna na bardzo chlodne dni: Rukka modelu nie pamietam za 170 zeta.

Jak dla mnie rewelacja oryginalny Windstoper jest jednak warty swej ceny.

 

A druga na srednie temperatury. Spark (wloska firma) w calosci z materialu termoaktywnego.

Zalety juz podali koledzy wyzej. Nie pocisz kasku.

 

Jedynie jak jezdze do pracy to kominiary nie nosze. Za duzo do ubierania by bylo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woziu ale ja mowilem o zakrecie przed Swieciechowa ten 90 stopni. I nie mow mi ze tam sie nie osrales. Jakby nie bylo barierek to ten z przeciwka do rowu by wjechal :) Przez moment sam zwatpiles bo nie wiedziales co zrobic i jeszcze jak trabil xd

 

OOO gitek co to sie stalo ? Z ceny spadasz ?

http://allegro.pl/show_item.php?item=1544862414

Jasne wieksza pojemnosc xD

Baba jest motor wek

 

Joey powiedz mi dobrze się jeździ w kominiarce, bo zastanawiam się czy kupić... Nie skrapla się to wszystko co wydychasz i nie jest mokra? Bo w zimniejsze dni doskwiera mi to, że leci z nosa i zimno. Może ktoś jeszcze śmiga w kominiarce?

Mi się jeździ bardzo dobrze

Tak jak piszą nie smrodzisz kasku, jesli kupiz tani badziew bedzie sie moczyc skraplac wokolo ust i leciec z nosa

Tu masz cos mniej wiecej jak moja

http://allegro.pl/alpinestars-winter-kominiarka-od-motosudety-i1500005592.html

Bocian wali w alpina to mozę sobie sprawić, będziesz w ogolę gwiazda:P

Wind toper swietna rzecz nie wieje wiatr w morde a co lepsze w mrozne dni nie bedzie Ci przemrażać komórek na twarzy i nie beda Ci naczynka pękać co w efekcie moze spowodować pajączki na twarzy, z noskiem spowoduje to ze nie bedzie Ci parować aż tak, dobrze emic PIN LOCKA HJC mają często chyba każde to w ogole powoduje że eni paruje szyba ale mi sie z tym juz nei jeździ dobrze

 

Marecki ty miałeś taką fajną kiere przy kilo fazie pamiętasz jakieś (parametry wymiary)jej.

ona była jakaś podobna do tej czy bardziej prosta

http://moto.allegro.pl/kierownica-trw-lucas-suzuki-650-sv-n-1999-2002r-i1496088439.html

Miałem firmy LSL:

52m.jpg 53m.jpg

 

Bocian A to dla Ciebie ;), to jest... był... mój Fazi :banghead: :

54m.jpg

LOSER!!!!

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woziu ale ja mowilem o zakrecie przed Swieciechowa ten 90 stopni. I nie mow mi ze tam sie nie osrales. Jakby nie bylo barierek to ten z przeciwka do rowu by wjechal :) Przez moment sam zwatpiles bo nie wiedziales co zrobic i jeszcze jak trabil xd

 

OOO gitek co to sie stalo ? Z ceny spadasz ?

http://allegro.pl/show_item.php?item=1544862414

 

 

co ty mi tu wkręcasz ziomek ?? nie zarzucaj mi ze sie boje albo że wątpie kiedy kieruję a tym bardziej że nie wiem co zrobić.. to już gruba przesada do chu*a..

 

Joey powiedz mi dobrze się jeździ w kominiarce, bo zastanawiam się czy kupić... Nie skrapla się to wszystko co wydychasz i nie jest mokra? Bo w zimniejsze dni doskwiera mi to, że leci z nosa i zimno. Może ktoś jeszcze śmiga w kominiarce?

No wydaje mi sie że większość lata w kominiarkach.

To zależy jaką kupisz ja pierwszą kupiłem taką zwykłą za 20 zł i była mokra, a że w naturze Polaka jest tak że musi kupić zawsze dwa razy to drugą kupiłem taką http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&order=t&string=kominiarka&category=156

i jest znacznie lepiej choć ostatnio w niedziele latałem już bez.

 

Marecki jeszcze jedno pytanko może głupie ale nie wiem ta kiera była aluminiowa czy stalowa bo mam wątpliwości co do aluminiowej, czy to się nie złamie ?

 

 

ja całą zimę przelatałem w kasku krosowym i jakoś nie stwierdziłem nigdy żeby było nieznośnie zimno..

jak integralny założyłem to aż za gorąco mi a balaclavy to raczej nigdy nie założe bo to szaleństwo (głowa ugotowana)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Marecki jeszcze jedno pytanko może głupie ale nie wiem ta kiera była aluminiowa czy stalowa bo mam wątpliwości co do aluminiowej, czy to się nie złamie ?

Była stalowa i chromowana. Szersza od oryginału, przez co lepiej moto wprowadzał się w zakręty :crossy:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marecki ty miałeś taką fajną kiere przy kilo fazie pamiętasz jakieś (parametry wymiary)jej, bo na allegro jest tyle tego że na głowe idzie dostać.Ona była jakaś podobna do tej czy bardziej prostahttp://moto.allegro.pl/kierownica-trw-lucas-suzuki-650-sv-n-1999-2002r-i1496088439.html

Hmmm gdzieś ostatnio widziałem praktycznie identycznego fazera, tylko oponki miał inne :icon_mrgreen:

Kierownica jest stalowa i ma 76cm szerokości.

 

Marecki_ My w końcu musimy się zgadać na wspólne latanie, nie tęsknisz za dźwiękiem IXIL-i, nie chciał byś ich ponownie usłyszeć? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś potrzebował jakieś wymiary to napisz do kolegi o nicku Szedar - to on ode mnie kupił Faziego. Zagląda tu nieraz. Pozdro Szedar - kiedy zgadujemy się na wspólną jazdę?? :buttrock:

 

...

 

Marecki_ My w końcu musimy się zgadać na wspólne latanie, nie tęsknisz za dźwiękiem IXIL-i, nie chciał byś ich ponownie usłyszeć? :biggrin:

Nawet mnie nie denerwuj :) Pewnie, że bym chciał - a dasz karniochę? :crossy:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś potrzebował jakieś wymiary to napisz do kolegi o nicku Szedar - to on ode mnie kupił Faziego. Zagląda tu nieraz. Pozdro Szedar - kiedy zgadujemy się na wspólną jazdę?? :buttrock:

 

...

 

Marecki_ My w końcu musimy się zgadać na wspólne latanie, nie tęsknisz za dźwiękiem IXIL-i, nie chciał byś ich ponownie usłyszeć? :biggrin:

Nawet mnie nie denerwuj :) Pewnie, że bym chciał - a dasz karniochę? :crossy:

 

"Patrz ale nie dotykaj, dotknij ale nie próbuj"

Sprzętami swoimi się jeździ :icon_razz: :icon_biggrin:

 

Co do latania to może w Głogowie? Jest mniej więcej po środku.

Edytowane przez Szedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę kiedyś sprawdzić jak się jeździ w kominiarce.. oczywiste jest że im mniej na sobie tym lepsza wygoda i swoboda..

jeszcze niedawno chciałem kupić kurtkę od kiedy ci*ło się zrobiło olałem temat

HeHe "oczywiste jest im mniej na sobie tym wygodniej" no to chyba akurat nie dotyczy kominiarki bo w zimne dni akurat kominiarka daje nam tą wygodę

A wiesz wygoda wygodą ale ...!

Ja tam pod chodzę do tego z innej strony "od przybytku głowa nie boli" lepiej mieć na sobie kilka rzeczy więcej niż później gdybać co by było gdy by np: miał kurtkę?

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...