Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

JOEY mówiłeś ostatnio że jest opcja że akrapy od SV idzie dopasować do RSV. Na allegro są stalowe w dobrej cenie tak myśle, tutaj masz linka to zajrzyj:

 

http://allegro.pl/wydechy-wydech-sportowe-suzuki-sv-1000-sv1000-i1524469497.html

 

http://allegro.pl/wydechy-wydech-sportowe-suzuki-sv-1000-sv1000-i1524469497.html

 

http://allegro.pl/wydechy-wydech-sportowe-suzuki-sv-1000-sv1000-i1524469497.html

 

trzeba by sprawdzić czy to są na stówe akrapy. Bo być może to tylko naklejka. Niewiem czy akrapovic robi do SV stalówki i chyba akrap nie ma w zestawach tego typu obejm tłumików tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOEY mówiłeś ostatnio że jest opcja że akrapy od SV idzie dopasować do RSV. Na allegro są stalowe w dobrej cenie tak myśle, tutaj masz linka to zajrzyj:

 

http://allegro.pl/wydechy-wydech-sportowe-suzuki-sv-1000-sv1000-i1524469497.html

 

trzeba by sprawdzić czy to są na stówe akrapy. Bo być może to tylko naklejka. Niewiem czy akrapovic robi do SV stalówki i chyba akrap nie ma w zestawach tego typu obejm tłumików tak mi się wydaje.

 

Podejrzane ...bardzo tanie...coś tu śmiedzi...Nie jestem pewny ale oni chyba gumki nie stosuja...

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłóem i akrap w ogóle nie ma w swojej ofercie stalowych kominów więc te na allegro to lipa...

Zastanówmy się który normalny sprzedaje markowe kominy w stanie jak na fotce!!

 

To ja odpadam an ten weekend calkowicie;/

raz praca dwa kapec mi sie skonczyl

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Marecki ze kazda minute wykorzystujesz na jezdzenie motorem :) Taka pogoda a Ty latasz xd Szacun dla Ciebie ale powiem Ci szczerze ze te felgi to sa zaje fajne :buttrock:

 

Kiedys ktos mowil tutaj na forum ze widzial ladna R6 w Lesznie i pytal czy to ja. Odpowiedzialem ze to nie ja ale dzis sobie spogladam na allegro i znalazlem taka sama ale czerwono biala moze to byla ona. (dla sprostowania i niewiedzacych ja mam czarna) :)

http://allegro.pl/yamaha-yzf-r6-2007r-idealna-zadbana-i1534323498.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dokładnie ta. Widziałem ją pod rapidem i tu zdjęcia też z Rapida.

Ładne malowanie co ? Ciekawe jak to gra na tym wydechu :-)

 

Bocian przyznaj się że mu zazdrościsz Tego komina :-)

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dokładnie ta. Widziałem ją pod rapidem i tu zdjęcia też z Rapida.

Ładne malowanie co ? Ciekawe jak to gra na tym wydechu :-)

 

Bocian przyznaj się że mu zazdrościsz Tego komina :-)

 

Jak dla mnie to nie widze innego malowania niz czarny lub niebieski :)

A co do gadania to jestem ciekaw jak chodzi. Moj oryginalny tez nie jest zly jak sie dobrze rozgrzeje ale zawsze lepszy jakis tuningowy.

TO MA GADANIE:

http://allegro.pl/akrapovic-wydech-koncowy-tlumik-yzf-r6-2008-09-i1526293817.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akropy zdecydowanie najlepsze brzmienie mają :buttrock: :buttrock:

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Marecki ze kazda minute wykorzystujesz na jezdzenie motorem :) Taka pogoda a Ty latasz xd Szacun dla Ciebie ale powiem Ci szczerze ze te felgi to sa zaje fajne :buttrock:

...

Dziękować, felgi wyszły dobrze :lalag: :bigrazz:

A co do jazdy, to wszystko trzeba pogodzić a nie zawsze jest to łatwe :) Stąd też, w niedzielę praktycznie nie jeżdżę...

Nawet dziś wyjechałem na chwilunie, ale tylko po to aby rozprowadzić olej na łańcuchu, gdyż od niedawna nie stosuje żadnego smarowidła w spreju. Kupiłem olej Hipol z orlenu i pędzelek. Hipol jest gęstym olejem przekładniowym. Sporo się o tym naczytałem na różnych forach i śmiało mogę polecić. Z opisów użytkowników wynika, że zębatki i łańcuch nie wykazuje zużycia nawet po duuużych przebiegach, a litr starczy na kilka sezonów. W zeszłym sezonie stosowałem biały bel-ray. Zużyłem trzy duże spreje. Jedno smarowanie starczało na jakieś 200 km. Po zabawie z hipolem, starcza na około 400km. Reasumując, nie ma sensu przepłacać. Hipol spenetruje (fajne słowo :tongue: ) każdy zakamarek łańcucha i starcza na dłużej.

Sory, ale tak mnie natchnęło, aby się tą informacją podzielić :)

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Marecki ze kazda minute wykorzystujesz na jezdzenie motorem :) Taka pogoda a Ty latasz xd Szacun dla Ciebie ale powiem Ci szczerze ze te felgi to sa zaje fajne :buttrock:

...

Dziękować, felgi wyszły dobrze :lalag: :bigrazz:

A co do jazdy, to wszystko trzeba pogodzić a nie zawsze jest to łatwe :) Stąd też, w niedzielę praktycznie nie jeżdżę...

Nawet dziś wyjechałem na chwilunie, ale tylko po to aby rozprowadzić olej na łańcuchu, gdyż od niedawna nie stosuje żadnego smarowidła w spreju. Kupiłem olej Hipol z orlenu i pędzelek. Hipol jest gęstym olejem przekładniowym. Sporo się o tym naczytałem na różnych forach i śmiało mogę polecić. Z opisów użytkowników wynika, że zębatki i łańcuch nie wykazuje zużycia nawet po duuużych przebiegach, a litr starczy na kilka sezonów. W zeszłym sezonie stosowałem biały bel-ray. Zużyłem trzy duże spreje. Jedno smarowanie starczało na jakieś 200 km. Po zabawie z hipolem, starcza na około 400km. Reasumując, nie ma sensu przepłacać. Hipol spenetruje (fajne słowo :tongue: ) każdy zakamarek łańcucha i starcza na dłużej.

Sory, ale tak mnie natchnęło, aby się tą informacją podzielić :)

Trzeba probowac po bel reyu na nowym napedzie :D

 

To jest dokładnie ta. Widziałem ją pod rapidem i tu zdjęcia też z Rapida.

Ładne malowanie co ? Ciekawe jak to gra na tym wydechu :-)

 

Bocian przyznaj się że mu zazdrościsz Tego komina :-)

Jedyne słuszne malowanie tego fortepiana biało czerwone reszta to szrotowce

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym pedzielkiem i olejem to trzeba sie niezle na machac :P

 

Ja jestem zbyt leniwy :bigrazz:

lubię grzebać przy moto, może dlatego się w to bawię :buttrock: W sumie cały zabieg to jakieś 10-15 minut :)

 

Zgadujemy się na tę sobotę, czy "każdy sobie rzepkę skrobie"?

Dobrze by było się umówić i podjechać całą zgrają :crossy:

Moja propozycja 10.30-10.45 na maku. Kto chętny?

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że to strasznie musi chlapać. Olej ma jednak inną gęstość od smaru. Nie rzyga na motocykl ?

(choć w sumie te automatyczne systemy smarowania też są na olejach)

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...