Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja nei ale głodnemu chleb na mysli i pamietaj to nie wyzwanie to poprostu proba zawstydzenia turbodymomana

no co Ty!!! najokrutniejsza prawda - turbodymomen to bezwstydnik z XXI wieku, który na dodatek interesuje się baletem ehehehe :D :P :D

...and adrenaline starts to flow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ma być pięknie w weekend :) Więc będzie jazda :icon_mrgreen: Ps. Vivaldi_V1 zmieniałem soft w telefonie i nie mam większości numerów. Wyślij mi swój tel na PW :buttrock:

Muszę przyznać, że Mania jest wzorowym plecaczkiem i jadąc z nią nie ma się odczucia dodatkowego balastu :tongue:

A i na marginesie - siodełko miałem czyste :biggrin:

Znalazłem fajną erłan... chyba przejadę się na nią looknąć - a może w sobotę ok 14.00 miałby ktoś chęć zrobić sobie wspólną wycieczkę do Konina na moto? trasa około 140 km w jedną stronę :crossy:

edtit: rzućcie okiem - może ktoś coś zauważy: http://otomoto.pl/ya...1-M2428075.html

 

Koncowka wydechu w taka sama jak u mnie :P A jak moja nie da rady do piatku to bede musial takiej szukac. Kup moto a mnie odsprzedaj wydech :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ma być pięknie w weekend :) Więc będzie jazda :icon_mrgreen: Ps. Vivaldi_V1 zmieniałem soft w telefonie i nie mam większości numerów. Wyślij mi swój tel na PW :buttrock:

Muszę przyznać, że Mania jest wzorowym plecaczkiem i jadąc z nią nie ma się odczucia dodatkowego balastu :tongue:

A i na marginesie - siodełko miałem czyste :biggrin:

Znalazłem fajną erłan... chyba przejadę się na nią looknąć - a może w sobotę ok 14.00 miałby ktoś chęć zrobić sobie wspólną wycieczkę do Konina na moto? trasa około 140 km w jedną stronę :crossy:

edtit: rzućcie okiem - może ktoś coś zauważy: http://otomoto.pl/yamaha-r1-M2428075.html

Z miłą checia ale eni wiem jak bedzie wygladac moj weekend praca mi tu troche sie wpierdala

ale ku*wa prosze Cie Marecki nei takeigo kaszlaka =,=

GSXR poszukaj jak juz a nie ..ehh

w sumie strasznie interesuje mnie tez zzr :D

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o mnie to w sobotę po pracy (ok. 14:00) jadę do kumpla w Śmiglu odebrać mojego Fazera po śnie zimowym:) wkońcu!:D

A w niedzielę nie będę mógł pojeździć bo wyjeżdżam do Szpindlerowego załapać się na ostatni śnieg.

Wiem, że teraz gdy pogoda stricte wiosenna ciężko będzie Was oderwać od moto ale może ktoś chciałby się przejechać na ostatnie narty w tym sezonie. Jedziemy grupą kilkunastoosobową i mamy jeszcze wolne miejsca aby zapełnić busa (18siedzących i 20stojących) :D

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

ale ku*wa prosze Cie Marecki nei takeigo kaszlaka =,=

GSXR poszukaj jak juz a nie ..ehh

w sumie strasznie interesuje mnie tez zzr :D

Jakiego kaszlaka :icon_twisted: Widzi mnie się ta R1, no chyba, że się boisz abym nie objeżdżał Twoje RSV :icon_mrgreen:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

ale ku*wa prosze Cie Marecki nei takeigo kaszlaka =,=

GSXR poszukaj jak juz a nie ..ehh

w sumie strasznie interesuje mnie tez zzr :D

Jakiego kaszlaka :icon_twisted: Widzi mnie się ta R1, no chyba, że się boisz abym nie objeżdżał Twoje RSV :icon_mrgreen:

 

nie boisz się kupować takiego starego plastika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Mam pytanie do Mareckiego czy dzisiaj po lesznie śmigał z dziewczyną na pokładzie VFR-y?

Widzisz jaki świat jest mały :) Teraz już wiem kto siedział mi na ogonie od włoszakowic na leszno. A jako plecaczek była Manuela :bigrazz:

 

@Marecki

 

Tak to ja siedziałem na twoim ogonie.

 

Szczerze to miałem wielki problem żeby ciebie dogonić.

Zapierdalałeś jak rakieta i jeszcze piszesz że sprzęt tobie nie leży dziwie się ale wierze że coś musi być nie tak skoro tak twierdzisz.

Jak widziałem to przeleciałeś trasę bardzo płynnie kiedy ja walczyłem z niedomaganiami mojego motoru.

 

Mi SV-ka bardzo nie pasuje bo za wysoki jestem i niemoge się wpasować w ten motor na prostej a w zakrętach jest tragedia (totalna klapa), chamulce i zawieszenia chyba niczym się nie różnią od tych montowanych w GS 500 bo są biedne w cholere.

 

Muszę się pozbyć SV-ki czym prędzej bo jazda niestety nie sprawia radości a wręcz niechęć do kolejnych wyjazdów.

 

Marecki ta R1 to wygląda lepiej niż salonówka k**rwa jak ci ludzie ją utrzymali w takim stanie przy przebiegu 40.000km ?? :banghead:

 

Na tym stojaku pod koło tyle nakręcili przez te wszystkie lata czy jak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ma być pięknie w weekend :) Więc będzie jazda :icon_mrgreen: Ps. Vivaldi_V1 zmieniałem soft w telefonie i nie mam większości numerów. Wyślij mi swój tel na PW :buttrock:

Muszę przyznać, że Mania jest wzorowym plecaczkiem i jadąc z nią nie ma się odczucia dodatkowego balastu :tongue:

A i na marginesie - siodełko miałem czyste :biggrin:

Znalazłem fajną erłan... chyba przejadę się na nią looknąć - a może w sobotę ok 14.00 miałby ktoś chęć zrobić sobie wspólną wycieczkę do Konina na moto? trasa około 140 km w jedną stronę :crossy:

edtit: rzućcie okiem - może ktoś coś zauważy: http://otomoto.pl/yamaha-r1-M2428075.html

jakbym miał czas to z miłą checią się brykne

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivaldi jak jutro będzie ładnie, to się odezwę może polatamy

 

A ja sobie dzis tak lukam na allegro i gitka (johnego) F3 widze :)

http://allegro.pl/show_item.php?item=1502430514

Co to sie stalo ze sprzedajesz ? Rowerem chcesz jezdzic czy cos mocniejszego kupujesz ? Pochwal sie tu ladnie :)

Widzę, że w naszym rejonie każdy każdego zna:) Ja jeszcze Ciebie nie miałem okazji poznać podobnie jak Mareckiego, Joey'a(chociaż mijaliśmy się kiedyś) :)

Mój profil bikepics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ja w weekend jade ogladac dwa motory

nie wiem jaki dni jeszcze a sobote koncze prace najprawdopodobniej o 15 wiec klapa zostaje skromnie jedynie neidziela

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...