Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Irek!!!!!!!!! Bo wiesz, my to robia, robia co sie da przy smoczkach naszych:D I wystrzelimy w koncu ktoregos dnia, tylko kiedyyyyyyyy....no a w ogole to trza jakos sezon rozpoczac hucznie, zeby tradycji stalo sie zadosc:D Irek, tatowa reka gotowa juz do pelnienia swej szlachetnej roli:D:D:D??

 

A ja juz w tym tygodniu najparwdopodobniej bede miala wszystko potrzebne do mojego malenstwa i mozna skladac!!!! Mam nadzieje, ze dojade do Leszna w tym tygodniu po potrzebna mi reszte:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój koń stoi rozebrany narazie w garażu, nie mam kiedy się za niego wziąć, jak narazie wymieniłem tylko olej i filt. Nie mam czasu, sama Beti wiesz jak to jest, w niedzielę miałem ostatni egzamin i sesja zakończona, no i do końca tego tygodnia mam robotę w jednej firmie, sieć, telefony i kamerki, no ale myślę, że od przyszłego tygodnia to już się za konia zabiorę, bo zrobi się ciepło i co wtedy :notworthy:. Pozdro i myślcie o jakieś imprezce, może tym raze dotre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnimi czasy to wogole tu cicho :lapad:

 

bo jak juz sie beti odezwała to wgle sie jakis dziwny ruch zrobił:D

 

no moja piękna tez rozebrana:)

musze poprostować kilkaelementów no i poskładać go :lalag:

dzis udalo mi się tylko zadupek załorzyc i lampe bo odpalić niechciał a musze olej i filtr zmienić no cóż niestety nic nie zrobie;/

akumulator łąduje się może jutro odpali mam nadzieje ze świec nie zaleje mam nadzieje ze wsadze aku i l;ądnie ruszy olej spuszcze sciera przejade i moja zaryknie na miescie:) :crossy:

 

Siema witam wszystkich motocyklistów z okolic Leszna a przede wszystkim z Rawicza ;P hehehe :D

Wogole to wybacz moj brak kultury i Witam i udanego forumowania:)

 

i tak jak bety powiedziała niech sie konie składają my im pomorzemy a potem jakas wyprawa cos gdzies teges moze małę co ienco w lesznie a potem duze co enico na drogach :D

 

do zobaczenia panie i panowie gdzies kiedys cos :)

 

Riven już poskłądał swego moj lada dzie też już będzie gotowy :)

Irka i bety tez powoli się składają

 

wiec co wiadomo co :D :notworthy:

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek!!!!!!!!! Bo wiesz, my to robia, robia co sie da przy smoczkach naszych:D I wystrzelimy w koncu ktoregos dnia, tylko kiedyyyyyyyy....no a w ogole to trza jakos sezon rozpoczac hucznie, zeby tradycji stalo sie zadosc:D Irek, tatowa reka gotowa juz do pelnienia swej szlachetnej roli:D:D:D??

 

A ja juz w tym tygodniu najparwdopodobniej bede miala wszystko potrzebne do mojego malenstwa i mozna skladac!!!! Mam nadzieje, ze dojade do Leszna w tym tygodniu po potrzebna mi reszte:)

 

Pozdrawiam

Beti, wiesz ostatnio znalazłem Cię wśród naszych wspólnych znajomych na naszej-klasie.

Pozdrawiam Cię serdecznie choć nie mieliśmy okazji się poznać. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joey69 hehehe to mam nadzieję że uda Ci sie odpalić wkońcu tą Twoja "piękną" hehehe ;P ;)

Tez mam taką nadzieje:)

myśle że jutro juz na swoje piekne wysokie obroty wskoczy :icon_exclaim:

i moze się gdzies spotkamy na trasie :icon_mrgreen:

a planuje do rawicza wpasc do kumlla wiec moze gdzies na trasie puszcze oczko Twej zielonej pieknej Suz :lapad:

 

Beti, wiesz ostatnio znalazłem Cię wśród naszych wspólnych znajomych na naszej-klasie.

Pozdrawiam Cię serdecznie choć nie mieliśmy okazji się poznać. :icon_mrgreen:

A ja Cie Rivenn coś na naszej klasie spotkać nie mogłem xD

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rivenn, to mnie teraz zaintrygowales:) Hmmmmmm, juz nie badz taki tajemniczy i powiedz o kogo masz na mysli;) A cos mi sie wydaje, ze moj avator jest za bardzo rzucajacy sie w oczy...musze go zmienic, hehehe.

 

Ku jasnosci, tu zazwyczaj jest taki spokoj w takim okresie. Po prostu motocyklami nie jezdzimy, spamowac nie spamujemy, bo jak chcemy sobie pogadac co u nas to sie spotykamy. Dopiero jak zaczynamy wyjezdzac to tutaj puszczamy info. A ludzie nie pisza, bo pracuja, studiuja, sa najzwyczajniej w swiecie zajeci. Dlatego tu tak cicho. Nikt nie ma czasu siedziec calymi dniami na forum. Powolutku, powolutko, wszystko ruszy swoim stalym tempem. Nie pierwszy raz siedzi sie na tym forum i sie wie jak to wszystko dziala.

Trza cos wymyslic, zeby bylo gdzie rozpoczac sezon...tylko tak, zeby wszystkim pasowal...nie bylo zjazdow, i zadnych innych dziwnych rzeczy. Ja juz wiem, ze niestety na wiosenna Pyrke nie bede mogla z wami jechac:(:icon_mrgreen: I az mi sie lezka w oczku zakrecila. A dalej bede sie patrzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rivenn, to mnie teraz zaintrygowales:) Hmmmmmm, juz nie badz taki tajemniczy i powiedz o kogo masz na mysli;) A cos mi sie wydaje, ze moj avator jest za bardzo rzucajacy sie w oczy...musze go zmienic, hehehe.

 

Ku jasnosci, tu zazwyczaj jest taki spokoj w takim okresie. Po prostu motocyklami nie jezdzimy, spamowac nie spamujemy, bo jak chcemy sobie pogadac co u nas to sie spotykamy. Dopiero jak zaczynamy wyjezdzac to tutaj puszczamy info. A ludzie nie pisza, bo pracuja, studiuja, sa najzwyczajniej w swiecie zajeci. Dlatego tu tak cicho. Nikt nie ma czasu siedziec calymi dniami na forum. Powolutku, powolutko, wszystko ruszy swoim stalym tempem. Nie pierwszy raz siedzi sie na tym forum i sie wie jak to wszystko dziala.

Trza cos wymyslic, zeby bylo gdzie rozpoczac sezon...tylko tak, zeby wszystkim pasowal...nie bylo zjazdow, i zadnych innych dziwnych rzeczy. Ja juz wiem, ze niestety na wiosenna Pyrke nie bede mogla z wami jechac:(:lalag: I az mi sie lezka w oczku zakrecila. A dalej bede sie patrzyc.

Odpowiedź wysłałem na PW :wink:

 

A ja Cie Rivenn coś na naszej klasie spotkać nie mogłem xD

hmm to zależy jak szukasz :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joey69 wątpie żebyśmy się teraz gdzieś na trasie spotkali bo narazie jeszcze Suzi w garażu stoi ..no ale niebawem wyjade :lapad: ;D

moja Suzi jeszcze tez w czesciach stoi dzisiaj aby zadupek załorzyłęm :lapad:

a jeszcze kupa czesci zostaje do zrobienia wiec spokojan głowa xD

moja Suzi tez za predko nie wyjedzie

mysle ze koniec nastepnego tygodnia powinlą wyjść :lapad:

zobaczyć słoneczko i powiedzieć hello lissa xD :icon_mrgreen:

 

Odpowiedź wysłałem na PW :lapad:

hmm to zależy jak szukasz :lalag:

 

no suzkam szukam i sie dosuzkać nie moge :D

 

bo trudno zeby po samym imieniu mi wyskoczył włąsnie Ty xD

bo w lesnize nie jeden taki mieszka xD

 

Betty a czemu nie ebdziesz mogła

ale głupoty gadasz jeszcze nie iwesz ze bedziesz mogłą O :wink:

 

ja teraz czekam na bajzel poznanski i na przyjazd ojca by wysepic siano na buciory i skołowac sobie kasiorke na kominiarke i rekawiczki :D

i hello :D

ja jade :D

Leszno czuje grzmota xD

 

wogole ostatnio na rynku stal piękny Bandizor i to prawie pod moim domem :D

już myślałęm ze do meni rpzyjechałą moja Suz ale niestety troche ciemniejszy kolorek miała i jakies 600cm wiecej :D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam taką nadzieje:)

myśle że jutro juz na swoje piekne wysokie obroty wskoczy

i moze się gdzies spotkamy na trasie

a planuje do rawicza wpasc do kumlla wiec moze gdzies na trasie puszcze oczko Twej zielonej pieknej Suz

hmmm no to mówisz tzn piszesz Joey69 że masz kolege w Rawiczu :icon_mrgreen:

Edytowane przez Vera89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no to mówiesz tzn piszesz Joey69 że masz kolege w Rawiczu ;)

 

 

a no mam kolege mam a co

ale nie w zakłądzie:D

 

kumpel to jest z klasy :)

obiecałem mu keidys w 1 klasie ze go odwiedze to co mam okazje pokazac sie od najlepszej strony to sie pokaze :D

 

a jak juz obiecałem to musze dotrzymać obietnicy bo nie lubie ich łamać a tym bardziej nie dotrzymywac a tepe jak ktos to łamie

zaufanie spada ;]

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...