Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panie i panowie jest data oficjalnego rozpoczęcia sezonu:

124m.jpg

 

I tak sobie myślę, że moglibyśmy się wszyscy spotkać, pogadać, poświęcić maszyny i wspólnie pośmigać, a wieczorem jakieś piwkowanie w motoklubie?

Już dawno forumowo nie balowaliśmy :D

Co Wy na to?

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12ty ni jak sie ma do 29ego marca itd... choć może upuszczę krwi ...

 

To forum zaczyna przypominać prywatną wymianę zdań ... albo działamy w wątku jako jedność albo dzwonimy na priv...

Karol i Rudy jak nie macie nic do dodana na 29ty.. dajcie znać bo do dziś myślałem, że to forum tworzy jakąś jedność...

 

Smutne to ale jak na tą chwilę ... na rozpoczęcie są 3 osoby, a pamiętam ze do Środy żaden z Was nie jechał, było nas 13 ... tak ciężko wpisać cokolwiek ...

 

Kurde po co się chować ....

Edytowane przez wooytek6

Na mocy danej mnie, przez... mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12ty ni jak sie ma do 29ego marca itd... choć może upuszczę krwi ...

 

To forum zaczyna przypominać prywatną wymianę zdań ... albo działamy w wątku jako jedność albo dzwonimy na priv...

Karol i Rudy jak nie macie nic do dodana na 29ty.. dajcie znać bo do dziś myślałem, że to forum tworzy jakąś jedność...

 

Smutne to ale jak na tą chwilę ... na rozpoczęcie są 3 osoby, a pamiętam ze do Środy żaden z Was nie jechał, było nas 13 ... tak ciężko wpisać cokolwiek ...

 

Kurde po co się chować ....

 

wooytek6 jeśli bede chciał przyjechać na jakies otwarcie sezonu to poprostu przyjade a nie muszę wpisywać się na jakieś bezsensowne listy obecności,

a z tego co wiem to piszemy w ogólnodostępnym forum pod tytułem MOTOCYKLIŚCI Z OKOIC LESZNA ŁACZCIE SIĘ wiec tak jak ja tak tażdy może napisać tu co chce.

 

...

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...