Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pie**ole, ale dziś jakieś fatum było.... Bocian współczuje, bo szkoda maszyny, lecz najważniejsze, że Tobie nic się nie stało!!! Jutro ładnie do kościółka i dać min dyche na tacę :)

Barfi, mi kiedyś odkręcił się prawy set, więc wiem co to za uczucie...

Dziś też mało się nie wyje*ałem... dałem na kolo i zadmuchał mocniej wiatr... na szczęście obyło się bez przygód - ufffff :wacko:

Joey a Ty misiaczku, lepiej przerzuć się na fortepiany - tam nie ma co się psuć ;)

 

Ps. Carroll, jutro będę śmigał, więc mogę się z Wami ustawić na Gostyń. Napiszcie tylko na którą i gdzie się zgadujemy :crossy: :crossy: :crossy:

 

Szedar, chyba, że pasowałoby Ci jutro to chętnie przejadę się na głogów zobaczyć Faziego :D

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marecki pogadamy jak ci sie vtek zacznie pie**olic co lepsze wloch czy japs :)

Pozdro

Raczej mu to nie grozi. Przeglądnęłem go od "a" do "z" i aż do bólu jest poprawnie... I podejrzewam, że nie zdąży się nic zje*ać - napalam się na R1 - RN12, ba nawet już jedną znalazłem, lecz niestety jest ode mnie 400km... więc poszukiwania trawają :)

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ostro, przygody same nieprzyjemne, ja za to dziś wyjechałem zetką i bardzo dobrze mi minął dzień, więc nie wszyscy mieli dziś pecha :icon_mrgreen: hmmm... chociaż było blisko pustego baku i jeszcze chwila i bym pchał sprzęta;]

Mój profil bikepics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ostro, przygody same nieprzyjemne, ja za to dziś wyjechałem zetką i bardzo dobrze mi minął dzień, więc nie wszyscy mieli dziś pecha :icon_mrgreen: hmmm... chociaż było blisko pustego baku i jeszcze chwila i bym pchał sprzęta;]

 

A ja dzisiaj latałem bez celu. Że też nie zadzwoniłem do Ciebie wleciał bym na oględziny

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Gostynia to w "Motocyklu" jest tylko taka wzmianka:

10.04 Gostyń, tor kartingowy. Szkolenia z doskonalenia techniki jazdy. Organizator motostrefa.pl. Kontakt tel. 723 893 640

Nie mogę znaleźć w internecie żadnej dodatkowej informacji więc Carroll nie wiem, o której zrobić tą zbiórkę pod MaKiem.

Rana o 8:00 zadzwonię pod wskazany numer - może czegoś się dowiem to od razu napiszę na forum.

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmiescilem sie na zakrecie gdzies kolo Miedzyrzecza. PaleSatan wie dokladnie gdzie to jest bo ja juz pozniej nawet nie myslalem. Zrobilem szlif na zakrecie w lewo (zakret 90 stopni bardzo dlugi). Dosc mocno ranilem moja pania bo wszystko z lewej stony bedzie prawdopodobnie do wymiany. Dupe mi tez z lekka urwalo no i przod dostal oraz chlodnica minimalnie. Aha no i bak wgnieciony i lusterka obydwa nowe beda musialy byc, a o skorze i kasku lepiej nie wpomne ;( . Moto juz stoi u Kubackiego i czeka na naprawe. Zdjecia mam 2 ale niewyrazne.

Jestem z lekka poobijany ale przejdzie :)

 

 

Mam nadzieje że naprawa nie potrwa długo bo najlepszy czas na latanie już się zaczyna..

 

A co do wywrotek jak ktoś już napisał to kazdego kierowce to czeka kto już wyjebał to level do przodu, a kto nie to na czasie wyjebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmiescilem sie na zakrecie gdzies kolo Miedzyrzecza. PaleSatan wie dokladnie gdzie to jest bo ja juz pozniej nawet nie myslalem. Zrobilem szlif na zakrecie w lewo (zakret 90 stopni bardzo dlugi). Dosc mocno ranilem moja pania bo wszystko z lewej stony bedzie prawdopodobnie do wymiany. Dupe mi tez z lekka urwalo no i przod dostal oraz chlodnica minimalnie. Aha no i bak wgnieciony i lusterka obydwa nowe beda musialy byc, a o skorze i kasku lepiej nie wpomne ;( . Moto juz stoi u Kubackiego i czeka na naprawe. Zdjecia mam 2 ale niewyrazne.

Jestem z lekka poobijany ale przejdzie :)

 

 

Mam nadzieje że naprawa nie potrwa długo bo najlepszy czas na latanie już się zaczyna..

 

A co do wywrotek jak ktoś już napisał to kazdego kierowce to czeka kto już wyjebał to level do przodu, a kto nie to na czasie wyjebie..

 

 

 

 

moto da sie naprawic ale wazne ze Tobie nic sie nie stalo! ja swoje gleby naszczescie zaliczylem na tanszym sprzecie... hehe

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA Z KAŻDYM MOTOREM JAKI KUPUJE NIEWAŻNE CZY NOWY CZY Z PRZEBIEGIEM TO ROBIĘ TAK:

 

-KSIĄŻKA OBSŁUGI DANEGO MOTOCYKLA (SPRAWDZIĆ SIŁĘ Z JAKĄ NALEŻY DOKRĘCAĆ POSZCZEGÓLNE ŚRUBY),

-KLUCZ DYNAMOMETRYCZNY,

-PREPARAT ZABEZPIECZAJĄCY GWINTY Np. Loctite 243,

 

No i zabieramy się do roboty wszystkie śruby jakie są należy wykręcić nałożyć preparat i wkręcić ponownie z powrotem ze wskazaną przez producenta siłą.

 

Śruby które fabrycznie są na preparat wkręcone i nie były ruszane od nowości to nie trzeba, a resztę dla własnego bezpieczeństwa naprawde warto.

 

Ziomek niedawno mi mówił jak w nowej jego R1 kilka lat temu nakrętka ośki tylnego koła się wykręciła i doszło by do tragedii zapewne bo cisnął nie mało. Po tym jak coś zaczęło się dziać z tylnym kołem stanął i zobaczył że ośka wyjżdża z wachacza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA Z KAŻDYM MOTOREM JAKI KUPUJE NIEWAŻNE CZY NOWY CZY Z PRZEBIEGIEM TO ROBIĘ TAK:

 

-KSIĄŻKA OBSŁUGI DANEGO MOTOCYKLA (SPRAWDZIĆ SIŁĘ Z JAKĄ NALEŻY DOKRĘCAĆ POSZCZEGÓLNE ŚRUBY),

-KLUCZ DYNAMOMETRYCZNY,

-PREPARAT ZABEZPIECZAJĄCY GWINTY Np. Loctite 243,

 

No i zabieramy się do roboty wszystkie śruby jakie są należy wykręcić nałożyć preparat i wkręcić ponownie z powrotem ze wskazaną przez producenta siłą.

 

Śruby które fabrycznie są na preparat wkręcone i nie były ruszane od nowości to nie trzeba, a resztę dla własnego bezpieczeństwa naprawde warto.

 

Ziomek niedawno mi mówił jak w nowej jego R1 kilka lat temu nakrętka ośki tylnego koła się wykręciła i doszło by do tragedii zapewne bo cisnął nie mało. Po tym jak coś zaczęło się dziać z tylnym kołem stanął i zobaczył że ośka wyjżdża z wachacza..

 

mów mi tak więcej :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie też to potwierdzam. Kupiłem nawet rok temu klucz dynamometryczny.

Jeszce nic nie dokręciłem. Za leniwy jestem. :banghead:

Chyba musi mi coś odpaść najpierw by była motywacja

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 11 na maku :D

 

Holera bede na Hondzie xD

 

Marecki pogadamy jak ci sie vtek zacznie pie**olic co lepsze wloch czy japs :)

Pozdro

Dzięki chociaż jeden walczy w imie makaronu!!

Jeszcze będzie jeżdził!!

tfu zapie**alał ale to Pan doktór musi mi pogrzebać przy nim :P

Panie Pawle duża flaszka nas czeka naprawde!!

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...