Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ch... z motocrossem ale ten pas w kier. Siedlnicy gdzie wiara ganiala na kole itp zamkniety, drewniany szlaban i była tabliczka "teren prywatny, wstęp wzbroniony" choć tabliczki już nie ma :P to ze szlabanem trzeba będzie coś zrobić ... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie Sezonu Motocyklowego Górzno 2010

 

Już w najbliższą sobotę 18 września Bractwo Motocyklowe „Black Legion” zaprasza wszystkich zainteresowanych na Zakończenie Sezonu Motocyklowego Górzno 2010. Dokładnie o 11.30 sprzed Stadionu Miejskiego w Gostyniu wyruszą w kierunku Górzna.

 

Właśnie tam zaplanowano tegoroczne imprezy. W programie przewidziano liczne atrakcje. Będą zabawy zręcznościowe. Koncertów zespołów muzycznych. Night Show oraz I Mistrzostwa Klubów Motocyklowych w Paintballu.

 

Zgodnie z zapowiedziami organizatorów zabawa potrwa przy ognisku do "białego rana". Wszyscy chętni będą mieli okazję pozostać aż do niedzieli. Specjalnie w tym celu zostanie przygotowany teren pod rozbicie obozowiska

 

 

http://strefagostyn.pl/index.php/aktualnos...3604-black.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ch... z motocrossem ale ten pas w kier. Siedlnicy gdzie wiara ganiala na kole itp zamkniety, drewniany szlaban i była tabliczka "teren prywatny, wstęp wzbroniony" choć tabliczki już nie ma :P to ze szlabanem trzeba będzie coś zrobić ... Pzdr.

o.ooooooooooo. to juz nie pojezdzimy ?!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z was lecial w ostatnia niedziele niebieskim B6 autostrada w okolicach Opola w kierunku na Wroclaw i mi dawal po dlugich? (zielona Tigra) :P

Obstawiam ze to mogł być Joey, ale nie jestem pewien.

Nie jestem na tyle niekulturalny by świecić komuś po długich poza tym tak daleko od domu nie odjeżdżam

i jeżdżę przepisowo xD

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co ? byleś ? czasem nie jechałeś z plecakiem w sobote późnym popołudniem na blachach PGS ??

no to mogłem być ja. A na zlocie nie byłem.

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mogłem być ja. A na zlocie nie byłem.

Też Cie nie widziałem na zlotowisku, znaczy Twego sprzęta bo Ciebie jeszcze nie kojarzę, a powiedz mi jeszcze jak Ci sie spało tej nocy ze świadomością, że objechał Cie stary , czarny golf III kombi za którego kierownicą siedział kierowca z nogą w gipsie. :P Pzdr.

 

i jeżdżę przepisowo xD

chyba, że lecisz za mną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie objechał golf 3 gdzie to było?

Chyba że gdzieś w trasie, bo w mieście nie ma opcji.

no na trasie, na trasie parenascie km przed krotoszynem, moze kilka km przed :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem musimy się zgadać wcześniej - wtedy byłoby pewnie więcej ludzi z okolicy - niestety mnie nie było, lecz tak to jest gdy się nie nosi przy du*ie telefonu :banghead: choć jeszcze sezonu nie zamierzam zakańczać :bigrazz: :buttrock:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za pani 4-ta od prawej :D ??

 

Pani Zosia :)

Tak właśnie wyglądał moj wyjazd od Ciebie z garażu :D

ps. macie jedno chamstwo w tej swojej dzielnicy ledwo wyjechaliśmy a już młucka prawie byłą bo fakami nas obrzucali..zero kultury tam u was ;/

 

Następnym razem musimy się zgadać wcześniej - wtedy byłoby pewnie więcej ludzi z okolicy - niestety mnie nie było, lecz tak to jest gdy się nie nosi przy du*ie telefonu :banghead: choć jeszcze sezonu nie zamierzam zakańczać :bigrazz: :buttrock:

Ja jeszcze nei zakończyłem w październiku nie wiem jeszcze w który week jadę na zakończenie do wro więc można by się wybrać

Albo 2 albo 3 tydzień zaborcze jak mi będzie pasować :)

Dam Ci wcześniej znać :D

 

 

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...