Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No było się na motobazarze, jakoś nikogo z was nie spotkałem, chociaż spotkałem kilka znajomych osób. Popłynąłem na kasę ech co za ból. Nawet nabyłem nowy skórzany kombinezon, co za ból finansowy, ale wygląda nieźle. Nie wspomnę o świecach , oleju i filtrach, no ale cóz zrobić. Teraz w tygodniu zamykam się w garażu i przygotowuje konia do sezonu. Do zobacztska na trasie. Pozdro ziomy :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj w końcu wyjechałem dosłownie na chwilę (sorry Asmo, nie dałem rady :-/ ). silnik chodzi super, jedynie prawy simmering w zawiecho mi puszcza, zobaczę czy szczelinomierzem coś próbować czyścić czy od razu dać na wymianę (Asmo podejmiesz się ;-) ).

 

ogólnie pogoda coraz lepsza, teraz tylko zakupię olej i filtr i jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No było się na motobazarze, jakoś nikogo z was nie spotkałem, chociaż spotkałem kilka znajomych osób. Popłynąłem na kasę ech co za ból. Nawet nabyłem nowy skórzany kombinezon, co za ból finansowy, ale wygląda nieźle. Nie wspomnę o świecach , oleju i filtrach, no ale cóz zrobić. Teraz w tygodniu zamykam się w garażu i przygotowuje konia do sezonu. Do zobacztska na trasie. Pozdro ziomy :)

Ano my byliśmy z Joey69 i również wypstrykaliśmy się za kasy, ale cóż za luksus się płaci. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz tynk ze sciany bedziemy grysc xD :)

 

 

Wiecie gdzie tu w okolicy kupic filtr do oleju bo tam gdzie ja zawitlaem nie maja cos;/

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jak czuje się kolega po incydencie na obwodnicy Trzebnicy ???

 

Byłem czysto towarzysko , Was równiez nie widziałem ale ze znajomymi z klubu spotkałem się.

A wiec Rafał czuje sie dobrze... coś go napierdzielają plecy i kark, ale to i tak nieźle, godzinę od wypadku zaczął sobie wszystko przypominać, zabrał go kolega busem, zawiózł na pogotowie we wschowie , nie stwierdzili niczego poważnego. W niedziele wieczorem jeszcze zawieźliśmy go do pracy skąd jeszcze wystartował TIR`em w kraj , w połowie tyg. ma zjechać do domu i iść do lekarza na ponowne badania. Gorzej wygląda jego "dziewiątka" ...

Raz jeszcze B3estia dziękujemy za pomoc w wytarganiu złoma na drogę z tej skarpy, jak już pisałem w ogólnym bazarowym temacie nikt oprócz Was i później jednego gościa na CBR nawet nie raczył sie zapytać czy wszycho OK...

 

P.S. jeszcze jakiś gość samochodem sie zapytał czy nic sie nie stało. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec Rafał czuje sie dobrze... coś go napierdzielają plecy i kark, ale to i tak nieźle, godzinę od wypadku zaczął sobie wszystko przypominać, zabrał go kolega busem, zawiózł na pogotowie we wschowie , nie stwierdzili niczego poważnego. W niedziele wieczorem jeszcze zawieźliśmy go do pracy skąd jeszcze wystartował TIR`em w kraj , w połowie tyg. ma zjechać do domu i iść do lekarza na ponowne badania. Gorzej wygląda jego "dziewiątka" ...

Raz jeszcze B3estia dziękujemy za pomoc w wytarganiu złoma na drogę z tej skarpy, jak już pisałem w ogólnym bazarowym temacie nikt oprócz Was i później jednego gościa na CBR nawet nie raczył sie zapytać czy wszycho OK...

 

P.S. jeszcze jakiś gość samochodem sie zapytał czy nic sie nie stało. Pzdr

 

 

to dobrze ze jets wszystko dobrze...

 

szczeze pierwsze slysze o tym...

 

Da rade we are immortal :biggrin:

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykują oj szykują, ja dzisiaj ściągnąłem moto z kołków i nie mogłem sie oprzeć, aby choć kawałek się przejechać, zrobiłem zaledwie 5 km, ale dużo radochy mi to sprawiło.

 

 

no widze ze w koncu odpaliles grzmota:D

ja dzi w koncu dorwalem ostatni element do dopieszczenia:D

teraz juz sama komsetyka i czekanie an fundusz i dalsze pieszczoskzi dla mej kochanej ale grunt ze juz wszystko mam i ze jutro ide mu ładnie zmienic olej i ogpalic wypolerowac i zlorzyc w koncu dziewczynke do kupy :icon_mrgreen:

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...