Skocz do zawartości

zlot w Sierakowie Wielkopolskim- 16-18 września


natara
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie bardzo rozumiem stwierdzenia "POZOSTAWIENIE WSZYSTKICH MOTOCYKLI NA PARKINGU STRZEŻONYM" przy konkurencjach

mam przez to rozumiec że organizatorzy dostarczają motocykli do katowania? -to jest nawet dobre -po co mam palić kapcia przy swoim :-D

 

 

 

Enooo przeciesz to jest po konkurencjach a przed kolacją :)------ etam wydziwiasz i czepiasz się nieistotnych szczegółów ;) :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z parkingiem to jeszcze wielka nie wiadoma!!! :? Z tego co ja wiem!!!! :!: Możliwe ze na parking będą wszyscy kierowani od razu… :) Ale jak na mnie to wtedy zlot jest zamknięty nawet dla motocyklistów to mnie się nie podoba… ;) po prostu kto się boi że jego maszyna może być uszkodzona przez innych uczestników zlotu stawia moto na parkingu strzeżonym i idzie na piwo:) ;)

 

moto nie są dostarczane na palenie gumy przecie to by nie miało sensu trzeba się nauczyć swoim i pokazać co się potrafi… :P

 

Co do noclegów to lepiej sobie zrobić rezerwacje na domki jeśli się wybiera domek… :!:

Za noclegi tak trzeba dodatkowo zapłacić :P (w Polsce niema nic za darmo) :-)

A co do pola namiotowego to nie będzie raczej potrzebna rezerwacja jest duże i dobrze zrobione (sanitarka)…

:) :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się jednek wybiera na ten zlot???Pytam z czystej ciekawości......

 

i nastała cisza :-D

tak serio to gdybym mógł wpadłbym ale raczej tylko jako obserwator -niestety także to nie będzie mi dane

pozdrawiam i życzę dużej frekfencji

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...