Skocz do zawartości

Yamaha R6 2006


Rekomendowane odpowiedzi

Nie to żebym coś miał do 16 latków... ale dziwnie to trochę wygląda jak osoby które nie mają zielonego pojęcia, wypowiadają się na temety zupełnie im obce ..... sam jestem tzw. Noob'em w świecie sportowych motocykli ale jakieś doświadczenia już mam. mogę się jeszcze zgodzić że ciężko coś o niej powiedzieć , oprócz tego że jest cudowna :P .

 

Czerwone pole zostało przesunięte do 17500 .. 8O 8O czyli prawie 300 robrotów na sekundę 8O 8O . Strach na to usiąść

prawie jak bolid F1. Max moc będzie dostępna przy 14500 czyli o 1000 obrotów wyżej niż w poprzedniej wersji ... Wiem że to są tylko suche dane (które udało mi się wyczytać) ... ale mimo wszystko robią wrażenie.....

 

dopisane:

 

 

A ha i powiedzcie mi w jakiej obecnie sportowej maszynie znajdziecie fajny fabryczny stelarz pod rejestrację i kierunki - bo wszędzie montują jakieś dziwne konstrukcje.. a może się myle??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ha i powiedzcie mi w jakiej obecnie sportowej maszynie znajdziecie fajny fabryczny stelarz pod rejestrację i kierunki - bo wszędzie montują jakieś dziwne konstrukcje.. a może się myle??

zgadzam sie, nie wiem czemu takie robią, niby kąt nachylenia musi byc odpowiedni ale jak to wyglada taki duzy stelaż :roll: przerobic/zmienic na łądniejszy i bedzie ok :-) no to czekamy az nowa R6 pojawi sie w salonach, chetnie sie przejade obejrzec z bliska :P

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...