Skocz do zawartości

Zalewa sie ??!!


zielorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was takie pytanie moje moto (honda cr 125) zalewa sie w czasie jazdy, tzn. jeżdże po torze powoli (nie za wysokie obroty) to potem jak odkrece nie wchodzi ladnie na wysokie tylko przerywa na nich musz wtedy wykrecic swiece (iskre) wytrzec i mozna smigac dalej jest ladnie :P swiece NGK (BR9EG) wsadziłem i bylo jeszcze gorzej. Kolega w takiej cr mial ten sam problem rozmontowal caly silnik zrobil remont (lacznie z nikasilem) zlozyl i to samo :? zamontowal swiece Bosch super FR8LDC (z nia kupil moto jest ona dwu elektrodowa) i mowi ze problem znikl a moto smiga jak nie wiem. No to pojechalem dzisiaj do sklepu kupic ta swiece nie bylo baba sprzedala mi odpowiednik NGK (BKR5EK) wkrecilem moto odpalilo ale jakos tak dziwnie chodzilo (inny dziwiek). No i teraz pytanie do was :evil: czy taka zmiana swiecy moze nie wiem popsuc moto albo cos ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczyny tak mają, trzeba je od czasu do czasu pzepałowac żeby olej z rury wypluło, a ze świecą to nie wiem, qmplowi w yz125 po założeniu samochodowej bosha z 2 elektrodami tłok wypaliło ale to nie była chyba wina świecy

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie czesto olej z rury poleci :evil: wiec to norma tym bardziej ze leje niecal 150 na 5 l paliwa jutro jak wstane wymienie jeszcze taka uszczelke uszczelnie i dokrece takie okienko (pod nim jest chyba mechanizm tego

:roll: zaworu wydechowego skrece wszystko i pojezdze zobaczymy co to bedzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nei wiem zobaczymy co to z ta swieca bedzie :evil: w kazdym badz razie dzwiek byl inny :P

 

 

 

EDIT:

 

dzisiaj zlozylem moto i smigalem na tej swiecy moto chodzi jak by ciszej jakiegos spadku lub wzwyzki mocy nie zauwazylem :D za niedlugo pojade na tor to zobacze cos wiecej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...