Skocz do zawartości

BARDZO WAŻNE!! Przeczytaj zanim zaczniesz sprowadzać!!


qmk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy,

Sam omal nie dałem się złapać na tzw. "trzecią instytucję" uczestniczącą w transakcji kupna mojego wymarzonego motocykla. Facet zaproponował mi że wyśle mi motocykl przez firmę spedycyjną, która miała trzymać pieniądze do czasu aż bedę miał motocykl u siebie i sprawdzę go. Wszsstko jak bajka - nawet sam zaproponował,że opłaci transport! I pewnie skusilbym sie gdyby nie to że miałem wpłacić kase na rzecz jakiegoś faceta w Londynie poprzez Western Union! NIE WOLNO TEGO ROBIĆ!!! Poczytajcie... Oto strona z listą domen instytucji wyłudzających pieniądze: http://www.carbuyingtips.com/fraud.htm

Pozdrawiam i ostrzegam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma wersji PL. Dla nie czytających w języku angielskim powiem tylko, że "niezależne" firmy spedycyjne "shipping companies" które oferują transakcje escrow - bezpieczne są zazwyczaj oszustami. NIEGDY NIE GODZIĆ SIE NA ZAPŁATĘ przez WESTERN UNION. Pieniądze są wtedy nie do odzyskania. A na tej stronie należy sprawdzić czy firma z którą zamierzamy ubić interes nie ma domeny swojej witryny internetowej na liście podanej na tej stronie. Są tam opublikowane domeny dotychczas działających oszustów spedycyjnych.

Pozdrawiam.

W razie pytań piszcie. Co wiem to powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...