Skocz do zawartości

Rożnice miedzy Mz ETZ 250 i 251


adamuh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

smieszna to jest mz etz w teren buhahahahah  :-D

No dobra dobra w lekki teren, oczywiście przerobiona zawiecha i wszystko. Na torze skrzynia wytrzymuje z 10 godziny katowania, więc się nie opłaca tym jeździć. Szkoda że nie mam fotek przeróbki bo byś się wtedy nie śmiał, ale co tam. Zresztą to nie dział na takie rozmowy. POZDRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanko----mozna zalozyc zbiornik paliwa od 251 do 250???

 

[ Dopisane: 23-08-2005, 16:54 ]

A i zapomnialem o najwazniejszym jak juz jestescie tak uprzejmi co jest na poszczegolnych zabkach kluczyka?? zaczynajac od gory..moja ecia jeszcze nie chodzila od czasu gdy ja kupilem a chcialbym to wiedziec:P:P Wielkie dzieki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynając od prawej od samej góry:1 włączone pozycje,wyłączony zapłon, kluczyk możesz wyciągnąć, 2 zapłon i wszystko wyłączone, 3 włączony zapłon, 4 włączony zapłon i pozycje, 5 włączony zapłon, pozycja i światła.

Odnośnie baku nie wiem nie przekładałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie pogubiłem  

Jest lepsza w tern bo waży 10 kg więcej

 

zauważ że są to moje odczucia i to, że mi lepiej sie jeździ w lekkim terenie na 250 niż 251 to nie znaczy że innym też.

Pozdro

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem ze jest ladna tylko ze stary bak ma wgniecenie ponoc nie do zaszpachlowania...A jest okazja kupic bak od 251...W takim razie moze na poznanskim moto bazarze(21.9) sie trza bedzie porozgladac za zbiornikiem od 250 Dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zbiornik od etz 250 + boczki w oryginalnym czerwono-pomaranczowym malowaniu za 150 zeta. zbiornik jest bez ryski i wgniotow, boczki maja troche (b. malo) porysowane krawedzie. mam tez zbiornik od 251 koloru czerwonego bez wgniotow z jednym malutkim 5x5mm obiciem lakieru za 100 zeta. jakby kogos interesowalo zapraszam na pw lub gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...