Skocz do zawartości

Honda MBX czy Suzuki RG ? co lepsze?


brudny_harry89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi na trasie przy spokojnej jeździe bez wariacji spalił około 2,4 litra. Brudny_harry89 mówił że jemu przy juz trochę szybkiej jeździe spala około 3litrów. To nie jest dużo. Kumpel z budy ma rg80 jemy pali 6 litrów. Porównań może być wiele. Ale fakt że była moja i teraz obecna Honda Harrego pali dosyc mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na trasie przy spokojnej jeździe bez wariacji spalił około 2,4 litra. Brudny_harry89 mówił że jemu przy juz trochę szybkiej jeździe spala około 3litrów.

Jestem ciekaw jak to robi?????!!!!! 8O Simson czesto pali 3 litry a jak tu ma 80ccm palić tyle samo albo i mniej????Powidzcie mi bo chyba sie myle.

 

A jeśli o ten tłok w MTXsie to nie wina gaźnika co najwyżej tego że jego tłoku były za moze nie za grosze ale nie były to najdroższe egzemplaże.

Ale i tak nie zmienie zdania bo kogo bym nie znał czy miał orginały czy polskie zawsze prędzej czy później mu coś sie stanie jak nie piercsienie albo tok to wał albo łożyszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak to robi?????!!!!! Simson czesto pali 3 litry a jak tu ma 80ccm palić tyle samo albo i mniej????Powidzcie mi bo chyba sie myle.

 

Nie wiem czego to jest przyczyna. Wydaje mi sie ale nie jestem pewien że może to być wina albo zablokowanego modułu (nie wbija sie na wyskoie obroty) albo dobrze wyregulowanego gaźnika i dobranego stosunku mieszanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak to robi?????!!!!! Simson czesto pali 3 litry a jak tu ma 80ccm palić tyle samo albo i mniej????Powidzcie mi bo chyba sie myle.

 

Nie wiem czego to jest przyczyna. Wydaje mi sie ale nie jestem pewien że może to być wina albo zablokowanego modułu (nie wbija sie na wyskoie obroty) albo dobrze wyregulowanego gaźnika i dobranego stosunku mieszanki.

 

raczej to pierwsze

moj to i szostke potrafi wciagnac (tak na oko liczone :buttrock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja miełem MBX-a i nigdy mnie nie zwiudł zawsze wszystko ok. Zap*****lał koło 100km/h na zebatkach na przyspieszene ładnie wyglądał... Rg ma bardzo nieładne owiewki i ta lampa tylna ohh... silniki prawie te same. Moze tam o te 5km/h jest szybszy ale to zalezy od stanu i poprzednich włascicieli... Takie jest moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...