Skocz do zawartości

Virago 535 - o co chodzi...pomozcie prosze..


kubususul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam OGROMNY problem z moim motocyklem: mianowicie stracil moc. Jak wczesniej przyspieszenie mial jak dla mnie calkiem niezle, a rozpedzic go do powiedzmy 140km/h nie bylo zadna sztuka to teraz jest STRASZLIWIE zamulony. Wydaje sie jakby silnik sam hamowal, a poza tym predkosc max jaka udaje mi sie osiagnac to 100-110... Motocykl stoi u mehanika ktory juz tez nie wie co robic- sprawdzil wszystkie przewody, cala trase paliwa, plywaki, gazniki, dysze itp.. i nic.. w koncu dzwonilismy by sprawdzic czy jakies ograniczniki mocy sie nie wlaczyly jakos (czy nic Yamaha nie montowala - motocykl z niemiec) i...nic nie ma. Juz sam nie wiem co robic: motocykl jest w idealnym stanie - 10 000 km przebiegu- kazdy jak zobaczyl silnik mowil ze wlasciwie wszystko jest jeszcze nowe. Motocykl z 99 roku. Cos jeszcze mam dodac??? Prosze pomozcie... Moze mial ktos podobny problem ??

 

[ Dopisane: 18-08-2005, 20:32 ]

Okej juz doszlismy.. Godness mechanik stwierdzil ze przez 15 lat pracy niegdy nie widzial czegos takiego: mianowicie przepustnica- wygalda dobrze od strony zewnetrznej tam gdzie ja widac, natomiast z dugiej byl to sam proch (grafit) i pare kawalkow.Dobrze ze nic sie dalej nie dostalo np do cylindra... Krotko mowiac juz jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...