Skocz do zawartości

zlot winobraniowy 09 - 11 wrzesień


Tomas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

są więc wszelkie niezbędne dowody napopełnioną rozpustę

..moznaby powiększyć i wytapetowac nimi puste ściany w RockCity

No wiesz co !!!!!! jakie dowody!!!!!!jaka rozpusta!!!!!!! chyba to nie o mnie Ci chodzi :)

Brutusie i Ty przeciwko mnie 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz co !!!!!! jakie dowody!!!!!!jaka rozpusta!!!!!!! chyba to nie o mnie Ci chodzi

tak tak' date=' na fotkach to Ty Sylwia :D tego jestem akurat pewny, w przeciwieństwie do przebiegu pierwszego zlotowego wieczoru 8)

 

Brutusie i Ty przeciwko mnie

ależ skąd, zwyczajnie staram się dbać o wystrój naszego świeżopowstałego moto-lokalu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sokół" prawde mówie' date=' czy nie wiesz (bo tylko na fote się nawinął)[/quote']

 

nie wiem nawinał sie :] fotke robiła mi sylwia jak ogladałem zakopany motocykl hehe

 

[ Dopisane: 12-09-2005, 20:59 ]

Bandzior ja czekam na fotki od Ciebie a przedewszystkim na tą jedna mojej siostry którą zrobiliscie jak spała na dworze :] trzeba opublikować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwyczajnie staram się dbać o wystrój naszego świeżopowstałego moto-lokalu

Jasne......słyszałam że bedziesz w środę w pubie, jeśli tak to extra podpytam się Ciebie jak się "zapina oponę" podobało mi się hrrrr.....

Ty sokół a obrazeczek to ty masz niezły 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandzior ja czekam na fotki od Ciebie a przedewszystkim na tą jedna mojej siostry którą zrobiliscie jak spała na dworze :] trzeba opublikować

chodzi tą "na słońcu na łyżkę śpiąca"? chyba się znajdzie :D

wciąż czekam na fotki zgrane z aparatów Ani i Kajtka' date=' i doczekać się nie mogę :)

 

Sylwia napisał:

Ty sokół a obrazeczek to ty masz niezły

 

cały dzień go szukałem i znalazłem :] hehe mi tez sie podoba

 

to pewnie jedna z fotek ze sławetnego winobraniourodzinowego występu Sokoła na scenie :mrgreen:

 

słyszałam że bedziesz w środę w pubie' date=' jeśli tak to extra podpytam się Ciebie jak się "zapina oponę" podobało mi się hrrrr.....[/quote']

przy 'takich' prędkościach i zakrętach nie zapieliśmy z Banditą opony, nawet ani jednej :P

skoro 99% trasy jechałaś z przodu,powiedz szczerze co Ci się podobało? :twisted:

 

o mojej środowej wizycie w pubie nic nie wiem 8O

tym razem pojawić się może być ciężko :) arbeit masht costam.

 

[ Dopisane: 12-09-2005, 21:36 ]

o ile się nie mylę to koleś na pierwszej focie z fają (ręką ) w ustach to gość z pod mojej wiochy ! Jeździ na Hayabusie

jeśli pamięć mnie nie myli, koleś ten -nieco przy kości- rzeczywiście przemykał obok nas Busą, a tych nie było na zlocie zbyt wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi tą "na słońcu na łyżkę śpiąca"?

 

o tą o tą :-)

to pewnie jedna z fotek ze sławetnego winobraniourodzinowego występu Sokoła na scenie

 

ten wystep to był cos tylko szkoda że poszedłeś miało byc"pokaż dupe" urodzinowe i popsułes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandzior ja czekam na fotki od Ciebie a przedewszystkim na tą jedna mojej siostry którą zrobiliscie jak spała na dworze :] trzeba opublikować

 

chodzi tą "na słońcu na łyżkę śpiąca"? chyba się znajdzie

wciąż czekam na fotki zgrane z aparatów Ani i Kajtka' date=' i doczekać się nie mogę [/quote']

No panowie,czy ja o czymś nie wiem ??????????????? :oops: :oops: :oops:

przy 'takich' prędkościach i zakrętach nie zapieliśmy z Banditą opony' date=' nawet ani jednej

skoro 99% trasy jechałaś z przodu,powiedz szczerze co Ci się podobało? [/quote']

no właśnie chodzi mi o ten 1 % :) no jak to .....że niby się guzdrałam :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wystep to był cos tylko szkoda że poszedłeś miało byc"pokaż dupe" urodzinowe i popsułes

Wszyscy sądziliśmy' date=' że o(d)padłeś (np. pod stołem), tak nagle się zmyłeś... Wypiliśmy jeszcze z Tomkiem parę piwek, obejrzelismy uważnie profesjonalne 'pokaż dupę' i zawinelismy się do namiotów. Z Waszego dochodziło głosne chrapanie, więc byliśmy pewni że wróciłes i spisz . . . :mrgreen:

 

Nie przejmuj się Bracie, co się odwlecze-nie uciecze i na przyszłorocznym winobraniowym uroczyście wypniesz zadek na scenie :D

 

[ [i']Dopisane: 12-09-2005, 21:51[/i] ]

no właśnie chodzi mi o ten 1 % no jak to .....że niby się guzdrałam

ależ skąd, nawet nie odważyłem się ciąć za Tobą wyprzedzającą na trzeciego :)

1% czyli wyjazd przez piasek z terenu zlotu? :twisted: :twisted: :twisted:

 

wybierzemy się kiedyś ekipą na zakręty na krajnik (lub wiosną-do poznania) przyszlifować umiejętności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Waszego dochodziło głosne chrapanie' date=' więc byliśmy pewni że wróciłes i spisz . . [/quote']

 

bym powiedział jhak bym szedł spac poszedłem do kibla pogadałem z jakim kolesiem nawet go nie pamietam za bardzo i wróciłem a Was juz nie widziałem :) ale masz racje co sie odwlecze to nie uciecze pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Najbardziej mi sie podobal jeden motyw pod auchanem:

Jedna dziewczyna polozyla sie kolo motocykla i zasnela.Nie wnikam czy byla zmeczona czy co. Na koniec jednak jeden koles na enduro obudzil ja smażąc kółko jakies 2metry od niej. Niezła pobudka :lol: A moze to byl jedyny sposob aby ja obudzic?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...