Skocz do zawartości

zlot winobraniowy 09 - 11 wrzesień


Tomas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałes się pochwalić wygraną w konkursie noszenia kanistrów  Już zaczynam ćwiczyć wnoszenie po schodach na 9 piętro napakowanych kufrów i za rok się policzymy

 

niemyśl sobie że ja nie będę ćwiczył :) ale chociaz moge przegrć juz niemoge sie doczekać nastepnego zlotu było zajefajnie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

później wiekszośc miała problemy z chodzeniem ale moze znalazł sie chodz jeden twardziel i robił fotki cała noc (chetnie bym poogladAŁ)

ponoć będą w następnym wydaniu czasopisma "Cats" :) a może to chodziło o "Pani domu" !? :?

mogłem coś pomieszać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto dzisiaj dopiero zarejestrowane.

eeee...to gratuluje pochwal się sprzęcikiem :)

wiekszośc miała problemy z chodzeniem

mimo problemów z chodzeniem niektórzy nie mieli jednak żadnych problemów z odpalaniem' date=' katowaniem czy śmiganiem na swoich maszynach- dziwne prawda :D

ponoć będą w następnym wydaniu czasopisma "Cats"

czy ja o czymś nie wiem 8O

Może nadrobię to w przyszłym roku

ma nadzieję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto !!!!! naprawdę warto na nim być bo był rewelacyjny!!!!!!!!

 

warto to mało powiedziane gdybym opuścił ten zlot to by był najwiekszy bład mojego zycia :)

 

[ Dopisane: 12-09-2005' date=' 16:45[/i'] ]

i jeszcze dla zainteresowanych stronka ze zdjęciami mojego i siostry autorstwa ja lubie sobie poogladac fotki wiec jak ktos jeszcze cos ma to mówić :!: http://members.lycos.co.uk/alkocholstop/page.php?id=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze dla zainteresowanych stronka ze zdjęciami mojego i siostry autorstwa ja lubie sobie poogladac fotki wiec jak ktos jeszcze cos ma to mówić

fotki super :) jak otrzymam z mojego aparatu prześlę abyś dorzucił do tej galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łaaaaa - o ile się nie mylę to koleś na pierwszej focie z fają (ręką 8) ) w ustach to gość z pod mojej wiochy ! Jeździ na Hayabusie - "Sokół" prawde mówie, czy nie wiesz (bo tylko na fote się nawinął) kurde ja go nie widziałem, a na focie sie nagle pojawia :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...