Skocz do zawartości

endurko na początek


Rekomendowane odpowiedzi

co byscie mi proponowali jako takie pierwszy enduro lub cos tego typu.. ! mam teraz simka skutera ale to mnie nie zadowala myslałem jeszcze teraz o simku enduro ale słyszałem ze w tych cenach są jeszcze lepsze sprzety co sugerujecie mam 2500-3000tys .. ;] cos w tym przedziale..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...na Twoim miejscu kupił bym sobie yamahe dt 80....bardzo fajny sprzęcik,mój qmpel go ma...lub honde mtx,również spoko sprzęt,tylko ze jesli chcesz zarejestrowac na motorower(tak sadze) to musisz miec przeglad na 50tke a z tym moze byc troche ciezko...na PW moge ci wysłac maila do firmy która sprowadza motorowery (są z za Krakowa) ...sam u nich kupowałem i nie narzekam...jednak sa troszke drodzy...ale zawsze da sie z nimi potargowac...a dostawy mają srednio co tydzien lub dwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...na Twoim miejscu kupił bym sobie yamahe dt 80....bardzo fajny sprzęcik' date='mój qmpel go ma...lub honde mtx,również spoko sprzęt,tylko ze jesli chcesz zarejestrowac na motorower(tak sadze) to musisz miec przeglad na 50tke a z tym moze byc troche ciezko...na PW moge ci wysłac maila do firmy która sprowadza motorowery (są z za Krakowa) ...sam u nich kupowałem i nie narzekam...jednak sa troszke drodzy...ale zawsze da sie z nimi potargowac...a dostawy mają srednio co tydzien lub dwa...[/quote']

Wymieniles dwa najslabsze sprzety w klasie :mrgreen: . Jak chcesz ostrzej polatac to szukaj RX'a. Jak nie uda Ci sie znalesc to polecam Ts70 glownie za osiagi i dostepnosc czesci (tylko japonska wersja chlodzona ciecza wchodzi w gre)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz...RX'a za 3000 zł wątpie żeby znalazł...a TS70....to jest moze i dobry sprzęt (nie wiem,nie miałem styczności) ale nie wydaje mi sie żeby DT80 odblokowana byla dużo gorsza od Ts70....zreszta nie jestem orłem w tej dziedzinie ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie zgodze z Enduroguy że DT to najsłabszy sprzęt. Założe sie że gdyby wsadzić śilnik od DT do RX to nie bardzo by sie rużniły osiągi. Bo cała wina tego że Dt jest słaba leży w wadze ! ! ! 80 cm3 i 120 kg ! ! ! To jak czołg z silnikiem malucha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniles dwa najslabsze sprzety w klasie Mr. Green . Jak chcesz ostrzej polatac to szukaj RX'a. Jak nie uda Ci sie znalesc to polecam Ts70 glownie za osiagi i dostepnosc czesci (tylko japonska wersja chlodzona ciecza wchodzi w gre)

 

 

eee tam co tu piszesz, enduroguy, ,że dt jest słaba w swojej klasie. Skoro chłopak ma te 300 to nie stać go na rx albo ts zresztą skoro dt jest taaaaaka zła to czemu śmiga na niej "pół" forum'a??

Wymieniles dwa najslabsze sprzety w klasie Mr. Green . Jak chcesz ostrzej polatac to szukaj RX'a. Jak nie uda Ci sie znalesc to polecam Ts70 glownie za osiagi i dostepnosc czesci (tylko japonska wersja chlodzona ciecza wchodzi w gre)

 

[ Dopisane: 21-08-2005, 04:23 ]

sory za podwójne cytowanie 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaaka zła to czemu śmiga na niej "pół" forum'a??

Bo jest ladna na zdjeciach. Nic wiecej. Aaaa i wyglada poteznie (bo jest ciezka krowa)

Dt to ma nawet chyba wymiary autentycznego crossa:D

BUhahahah no to mi humor poprawiles :mrgreen: . Wypowiadaj sie czesciej :mrgreen:

eee tam co tu piszesz, enduroguy, ,że dt jest słaba w swojej klasie.

Hmmm 80cc, 10-12km przy masie ok 115km, zawieszenie z najnizszej polki i slaba geometria ramy w teren. No nie ma co moze dla Ciebie super motocykl ale jak dla mnie nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako użytkownik się wypowiem. Otóż fakt że DT jest ładna. Jednak jeśli miałeś kontakt z mocniejszymi i nowszymi 80 to DT to kiepski wybór. Jednak DT 80 może być pierwszym motocyklem enduro do nauki jazdy w lekkim terenie. Do tego nadaje sie znakomicie. pozdro

 

[ Dopisane: 23-08-2005, 23:33 ]

Aha i DT nie jest taaaaaaaaaka zła. Ma po prostu swoje wady i zalety. Jak każdy moto. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem okazje pokatac TS 70 po lesie i bylem pod wrazeniem potencjalu tego motoru(wczesniej po tym samym lesie jechalem RXem 125) i TS radzila sobie całkiem dobrze. Co prawda przednie zawieszenie(akurat w tym pojeździe zapozyczone od DT) bylo takie srednie. Ogolnie oceniajac TS70 to dobre enduro na poczatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...