Skocz do zawartości

Nowy motorekAle czy dobry na moj wiek?? odpiszcie...


Empire
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

magneto :-D :-D :-D i ty uwierzyles w te bajki co ci mechanik pociskal ? :lol: mechanik albo robil sobie z ciebie jaja, albo chcial ci wcisnac taka aprilie mowiac ze pojedzie 160 bo widzial ze sie "znasz" albo mowil o aprili 125 :lol:

gratulacje Empire

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magneto    i ty uwierzyles w te bajki co ci mechanik pociskal ?

tak :oops: :oops: :oops:

 

 

chcial ci wcisnac taka aprilie mowiac ze pojedzie 160 bo widzial ze sie "znasz"

mysle ze to jednak to... dokladniej to byl to koles z salonu motocykli, ktory ponoc wczesniej czynnie zajmowal sie motocyklami.

uwierzylem jednak z tego powodu ze ja wtedy bylem z tata, a nie sam. tak wiec myslalem ze nie wciska kitow.

 

ale moze dajmy sobnie juz z tym spokoj... ;) nie zmienie/usune tamtego postu ale dajcie mi juz spokoj...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, 160 można osiągnąć ale jak się wsadzi silnik od 125, podobno te silniki idealnie pasują w mocowania od 50. We włoszech co druga aprolka 50 ma taką podmiankę  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  

 

 

Pozdrawiam

 

Taaa ma chyba naklejkie 125 na boku i NOSa pod siedzeniem zrobionym z puszki po piwie, przecież to też tuning!! :-D :-D :-D

Spoko.Osoby które sie interesują RS( np Siwy) dobrze wiedzą że prędkości podchodzące pod 150 w RS 50 są możliwe.

Siwy a RS Caliego?On kupil chyba 5 lata temu Aprilie RS 50 98r, zrobił tuning po maxie i leciała mu około 150km/h.

Była to najszybsza RS w polsce zarejestrowana na 50ccm.

Hehe silnik da sie przełożyć z 125 do 50 8) .No powiedz mi jak byś to zrobił?

Łańcuch z prawej strony wsadzisz na lewą?

Z mono wachacza na zwykły :-D ?

Wydech przełożysz na drugą stronę :? ?

Tą 50ccm by fruwała na takich cienkich gumach :twisted:

Tragedia poległem :cry: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy a RS Caliego?On kupil chyba 5 lata temu Aprilie RS 50 98r, zrobił tuning po maxie i leciała mu około 150km/h.

 

dobra ale czy to byla nadal 50ka ??

 

Tuning na 80 .Jest teraz na wakacjach więc nawet się nie spytam co w niej zrobił.Foty na bikepics tu jest link: http://www.bikepics.com/members/cali/98rs50/

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...