Skocz do zawartości

Simsonek pali ale gaśnie! Proszę o pomoc!!!


Czepek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak Wy koledzy ale ja bym CI to zrobił a tak na forum to też powinienem dac rade ustawiłeś poziom paliwa na pływaku??Jesli tak to powinno być Si.A jaki masz kolor iskry??

Ja na Twoim miejscu nie ruszałbym zapłonu bo to nie takie chopaj siup dla laika nawet dla kogoś co sie troche zna.Tym bardziej jak masz przerywacz a nie moduł.

 

AHa a po kiego grzyba kupiłeś akumulator jak to jest model bez kierónków???????NIe widze calu takiego zakupu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D nie wiem czy ktos tu nie potrafi czytac czy co?

 

napisałem

dzisiaj udało odpalic mi sie i posmigać simkiem, wyregulowałem pływak zgodnie z zaleceniami i przestał sie zalewac wyregulowałem zapłon i wrrrrrr Mr. Green Mr. Green Mr. Green tylko ze posmigałem 15min zgasł i swieca do wymiany hehe bo miałem taka nie do simsonków Very Happy Very Happy Very Happy Wink Wink Wink Wink

 

Co sie okazało to nie świeca tylko brak regulatora napięcia!!! I rozładował mi sie akumulator i dawał za słaba iskre i nie mogłem ponownie odpalic simak!!! Teraz po naładowaniu akumulatora raz go kopnełem i smiga! ale zgasiłem bo zal akumulatora! musze kupic elbe i po sprawie! A pierwszy problem co prosiłem was o pomoc to było ze nie wyregulowany poziom pływaka miał i się zalewał jak tylko wyregulował zgodnie z zaleceniami simson ożył wyregulowałem potem zapłon i heya!

 

AHa a po kiego grzyba kupiłeś akumulator jak to jest model bez kierónków???????NIe widze calu takiego zakupu Confused

 

Nie wiem czy mozliwe jest zapalenie simsonka bez akumulatora!!! A i tak kierunkowskazy będe zamontowywał, bo mam niewprawione rączki!!!

 

Dzięki za pomoc:) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. W simsonku nie posiadam tego przekaźnika oraz bezpiecznika zaznaczonego na zdjeciu!!!

 

:-D :-D dzięki Marcin17Tbg nie wiedziałem co to i nazywałem to przekażnikiem a nie regulatorem napięcia! Regulator napięcia jest chyba przykręcony do płytki masowej!

 

MAM TAKIE PYTANKO!!!!

 

CZY ELBA I REGULATOR NAPIECIA TO TO SAMO?

 

jestem leszczem i dlatego sie pytam! bo mysle ze elba to regulator napiecia zintegrowany z przerywaczem kierunkowskazów! A regulator to regulator sam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...