Skocz do zawartości

02-04.09.2005 Zlot u Papy


Gregor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tak Cię załatwię Bój się! ha ha ha

 

Taaaaaaa!!!Załatwisz mnie? he he po moim trupie he he

 

teksty które miałaś okazję usłyszeć są opracowywane w tajnym laboratorium mieszczącym się w niesłychanie tajemniczym garażu gdzieś w Ursusie.Głowią się nad nimi wspaniali piwni naukowcy mający powiązania z takimi sławami jak Mandaryna,Doda Elektroda oraz Michał Wiśniewski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niesłychanie tajemniczym garażu gdzieś w Ursusie.

 

Zaiste, garaż to przezacny, mający swój niepowtarzalny klimat i urok. Jest to miejsce, gdzie pewnie jeszcze wiele szalonych pomysłów się narodzi :-D :-D

 

P.S. Fabio, może jakiś zlocik u Ciebie w garażu?? ''Hardcore Fabio's Garage Party'' :evil: Nazwa juz jest, czekamy na datę. Striptis zrobię ja osobiscie :)

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Fabio' date=' może jakiś zlocik u Ciebie w garażu?? ''Hardcore Fabio's Garage Party'' Nazwa juz jest, czekamy na datę. Striptis zrobię ja osobiscie [/quote']

 

he he...dobrze gada dać mu wódki...ale mała poprawka w nazwie:

''Hardcore Fabio's and Korba`s garage Party'' :-D

 

p.s.

dla ułatwienia dodam że Korba bierze czynny udział w procesie powstawania tekstów oraz tras peletonu Szatana...tego nowego...667 Nowy Lepszy Szatan. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och... przyjacielu Fabio, przeceniasz mnie i moje zasługi... Ale w organizacji imprezy pod wyżej wymieniona nazwą chętnie wezmę czynny udział. Dziś jak co wieczór robimy kolejna próbę generalną, z prawdziwym piwem :!: :-) :-)

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaa!!!Załatwisz mnie? he he po moim trupie he he

 

No' date=' właśnie tak!-po Twoim trupie :-D :-D :-D

 

 

Głowią się nad nimi wspaniali piwni naukowcy mający powiązania z takimi sławami jak Mandaryna' date='Doda Elektroda oraz Michał Wiśniewski.[/quote']

 

Jestem pod wrażeniem! 8O A czy dostanę autograf? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko kogo? Zespołu "Monster Żuler Garage" czy tej wspaniałej wyżej wymienionej świętej trójcy.

 

Przecież wiadomo! Oczywiście, że chodzi o autograf zespołu!!!!!! A jak! :evil:

To co będzie z tym autografem??? :) :oops: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he nawet się nie spodziewasz kiedy go dostaniesz

przeprowadzę atak jak Chińczycy' date='małymi grupami po 5-6 milionów żołnierzy a wtedy nie będziesz miała odwrotu.Będziesz musiała przyjąć autograf [/quote']

 

Trzymam Cię za słowo! :) Oby to tylko nie był taki dosłowny atak. Zgładzenia jeszcze nie oczekuję :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! To będzie atak Ciemną Stroną Mocy! Wreszcie zło wygra z dobrem! Razem będziemy rządzić galaktyką jak ojciec i syn...cholera tylko Ty nie jesteś moim synem!!! :cry: ...hmmm...więc masz bliźniaczą siostrę? Twoje uczucia cię zdradzają...uwolnij gniew...o tak lepiej he he :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...