Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no i stalo sie....przez to ze napalony jestem i jak sobie cos ubzduram to juz nic mnie nie powstrzyma.Motorek juz jest mój( tylko jeszcze musze troche kasy doplacic).w czwartek o 7:30 rano czas ostani raz osemki pokrecic( egzamin :/) mam nadzieje ze nie dam dupy.Ubranko skompletowałem juz przawie całe,okrycie głowy też jest.....teraz tylko papier( zeby byc pozadnym obywatelem) ....a jak nie ??? to i tak bede jezdzil :P ////pozdro all i dzieki za wasze opinie.

 

ps . dzis mialem okazje kupic bandytka z 97' za 9,5 tys no ale co ja zrobie jak sie na tego drogiego napalilem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bandziorek jest juz mój :).Narazie tylko na placu o długości ok 100m przed garażem pokręciłem sie troche i jestem pod dużym wrażeniem.Czekam na papierek i ..... mam nadzieje że sie doczekam...Jutro o 7:30 sądny dzień...Ale po prostu nie mma wyjscia....musze zdać....Pozdro all i trzymajcie za mnie......Jutro sie odezwe i mma nadzieje że bede troche przekrecał wyrazy bo licze na to ze sie nawale jak świnka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeenooo, kupiles sprzeta i jechales nim 100m??

podziwiam Cie chlopaku, naprawde ja bym nie umial i bym smigaaaaaaaal i smigal. Bandit spoko motorek, ale smigajac na Bandicie 650s i fazerku, to zdecydowanie wole ten drugi nie wspominajac o kawie Z 750 S.....My Dream.

Pozdro, i mysle ze jak juz tyle zaplaciles za sprzeta to przynajmniej posmigasz dluzszy czas bez problemow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze. sprzet spoko, zycze aby sie sprawdzil, ale co do ceny to przesada. Na tegorocznym bazarze w Wawie byl Bandyta za 14500 ale 2001 rok, nie jestem pewny,ale nawet byl chyba z owiewka.Pozdrawiam PS poradzisz sobie, ale traktuj go delikatnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie co grozi jak złapią bez prawka ??( choć teoretycznie prawko jest tylko sie qwa drukuje ok 2 tygodnie)Miał już ktoś taki problem??

 

nie zartuj sobie

czekales tyle czasu, to poczekasz jeszcze kilka dni

pomysl co by bylo gdyby Cie policja zatrzymala

ja bym nie ryzykowal, tym bardziej jak plastik jest juz w drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...