Skocz do zawartości

Kulikowisko - szkolenie na Bemowie.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziękuję wszystkim za uczestnictwo w imprezie.

Cieszę się że tyle samo motocykli wyjechało z placu o własnych siłach ile nań wjechało.

Myślę że warto robić dalsze spotkania które są okazją do przećwiczenia w bezpiecznych warunkach pewnych manewrów na motocyklu.

 

Dzięki dla Tomka Marciniaka za dostarczenie zawodowego grilla na imprezę ;) :P

Wyrazy uznania dla grillmistrza Igora za profesjonalną i pełną poświęcenia obsługę tego najważniejszego miejsca na imprezie :) :lapagora:

Karkówka Włodka była rewelacyjna - nie do pobicia ;) :!:

Wszystkim fotoreporterom dziękuję za galerie i gratuluję odwagi tym którzy siedzieli przy pachołkach (przeszkodzie) :)

 

Edycja zimowa w planach. Piszcie o swoich uwagach i oczekiwaniach wobec imprezy. Powinna jakoś ewoluować, tak jak rozwijają się Wasze umiejętności i odruchy. Na razie widzę wyrabianie się dobrych zachowań u uczestników imprezy, zwłaszcza u tych którzy zaliczyli równierz edycję wiosenną. Wszystko to, łącznie z życzliwością i oczami dookoła głowy przyczynia się do bezpiecznego poruszania się po placu tak dużej grupy uczestników.

 

Jeszcze raz wielkie dzięki. Kulik.

 

P.S. Nie mówić mi per Pan, bo osiwieję...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dorzuce swoje fotki:

 

http://auu250.internetdsl.tpnet.pl/cpg134/

 

Jest ich na razie kilkanaście. Nie mam wiecej czasu na dorzucenie. Bedzie ich w sumie ok. 140 Jak by ktos chcial oryginały (większe) to prosze o info na priv.

 

Dzieki jeszcze raz za dobrą zabawę. Nie ośmielę się opuścić następnej takiej imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...