Skocz do zawartości

Nowy się wita i o zdanie pyta :)


Elvis76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Virago i Dragstar sa podobnymi motocyklami !! Dragstar ma te sama budowe silnika co Virago, wlasciwie to Dragstar zastpil juz dlugo obecne Virago na rynku. Jesli sie nie myle Dragstar ma odrobine wiekszy rozstaw osi,ale nie na tyle wiekszy by mialo to decyduja wplyw na zakup. Mi osobiscie bardziej sie podoba Virago, sam mam 535 - tez jest to moje pierwsze moto i jest bardzo przyjemne wprowadzeniu poki masz asfalt pod kolami, na piasek nie ma co wjezdzac :buttrock: Zreszta swoje zdanie o tym sprzecie wyrazilem kilka tematow ponizej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze dragstarem 650, to moj pierwszy moto po 6 letniej przerwie - poprzednio byla MZ TS 250 - i nie nazekam. Za to po dwoch latach smigania na nim mysle o zamianie na 1100

 

Motocykl bardzo porzadny, chlodzenie powietrzem, oleju nie pije - jezdzi sie dobrze

 

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że napalać się nie mam zamiaru, mam na oku ładne Virago, ale nie słabość mam właśnie do Dragstarów... :twisted: Chodzi mi o to, że podobno specyfika cruiserów jest taka, że lubią bardziej sypać się na zakrętach i dla nowicjuszy to może się źle skończyć. Z kolei virago 750 jest podobno dużo łatwiejsze w prowadzeniu i "więcej wybacza"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virago i Dragstar sa podobnymi motocyklami !! Dragstar ma te sama budowe silnika co Virago' date=' wlasciwie to Dragstar zastpil juz dlugo obecne Virago na rynku. Jesli sie nie myle Dragstar ma odrobine wiekszy rozstaw osi,ale nie na tyle wiekszy by mialo to decyduja wplyw na zakup. Mi osobiscie bardziej sie podoba Virago, sam mam 535 - tez jest to moje pierwsze moto i jest bardzo przyjemne wprowadzeniu poki masz asfalt pod kolami, na piasek nie ma co wjezdzac Zreszta swoje zdanie o tym sprzecie wyrazilem kilka tematow ponizej [/quote']

Drag Star ma tą samą budowę silnika jak Virago, ale 535! 750-tka ma inny silnik, podobny do Virago 1100!Drag Stary zastąpiły Virago 535 i 1100, ale 750-tki nic nie zastąpiło, a szkoda. Ja mam 750, też to był mój pierwszy motocykl, kupiłem w 98 roku i śmigam do dzisiaj, chociaż marzy mi się Drag Star 1100 w wersji custom (bardziej chopperowaty). Ten jest piękny (przynajmniej wizualnie, na żywo nie znam), ale poza moim zasięgiem finansowym!

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60505711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elvis76 no i kupiony sprzet?? jak nie to sprawdz PW masz bliziutko zeby obejzec ;)

 

Właśnie wczoraj oglądałem z kumplem Virago 750 - pojechałem z nastawieniem że ją łyknę, ale niestety gdy mój kumpel się nią przejechał (sam ujeżdża Virago 750 od ponad 2 lat) wysłuchał jakieś dziwne stuki w silniku - po konsultacji z mechanikiem okazało się że to luzy na kardanie więc sobie po prostu darowałem...nie napalam się, szukam dalej :twisted:

A co do Twojej propozycji to dzięki na pamięć, na razie szukam Yamahy, ale oczywiście będę pamiętać gdyby mi się zmieniło ;) pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj oglądałem z kumplem Virago 750 - pojechałem z nastawieniem że ją łyknę, ale niestety gdy mój kumpel się nią przejechał (sam ujeżdża Virago 750 od ponad 2 lat) wysłuchał jakieś dziwne stuki w silniku - po konsultacji z mechanikiem okazało się że to luzy na kardanie więc sobie po prostu darowałem...nie napalam się, szukam dalej  

A co do Twojej propozycji to dzięki na pamięć, na razie szukam Yamahy, ale oczywiście będę pamiętać gdyby mi się zmieniło  pozdro !

Jaki rocznik Cię interesuje i w jakiech granicach kwotowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o dziwne stuki z silnnika, to u mnie niemiecki serwis yamahy tez takowe stwierdzil. Trzeba bylo zrobic regulacje zaworu.. Jeden skubaniec sie rozregulowac po 8 tys. przebiegu..Moze to bylo to ??

 

Z tego co udało nam się dowiedzieć to był chyba luz na kardanie - podobnież z tym jest tak, że można jeździć 10 lat i nie będzie problemu, a równie dobrze może pier..... za 50 km i po balu. A jesli chodzi o naprawę to podobno tego się nie naprawia, tylko wymienia cały kardan co nie jest tanią sprawą, dlatego wolałem zrezygnować i poszukać czegoś bardziej pewnego, tym bardziej, że to ma być moje pierwsze moto.

 

[ Dopisane: 31-08-2005, 15:04 ]

No i stało się, kupiłem wreszcie moto :twisted: Jednak nie Yamaha, wybór padł na Suzuki Intruder VS 800, rocznik 1994 w bdb stanie, oczywiście jeszcze się nim zaopiekuję i dopieszczę zeby wszystko było jak należy, ale już teraz jestem w siódmym niebie :-D

Cieszę sie, że udało mi się go kupić jeszcze na końcówkę sezonu, jeszcze trochę sobie pojeżdżę.

A poniżej zdjęcie mojego motocykla:

moto.jpg

 

Pozdrowienia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...