Skocz do zawartości

wszystko na temat suzuki ts 50xk ??


grzechu722
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Kolega przegzal Dt chlodząną ciecza w zimie w lesie:P Ujrzał fajną szczeline od glowicy przez polowe cylindra(alum-nikasil) Z chl. powietrzem by sie tak nie stalo :D Wszystko ma swoje wady i zalety :) Co do tej predkosci 50kmsimsonem to jechalem Do leszna(100km ode mnie) ze starszym (on na cbr1000) i utrzymywalem prędkosc non top 65 kmh i jakos sie nie stalo nic :) POzdrawiam(zebatka przod 16-tyl standard) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utrzymywalem prędkosc non top 65 kmh i

No a jak kolega DT"tke pilowal na jedynce caly czas to chlodnicy powietrze nieowiewalo i nie dziwota.

 

A tak na marginesie to ja nie raz sprzet zagotowalem i uszczelka nie puscila (bylo slychac tylko bulgotanie w chlodnicy)

 

Sam mam TS z 96r chłodzone powietrzem i jestem zadowolony. Z górki bez żadnego tuningu 100km/h z odkręconym tłumikem i rozregulowanym gaźnikiem:P:]

Raczej z pionowej :D . A jaki tuning miales robiony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam TS z 96r chłodzone powietrzem i jestem zadowolony. Z górki bez żadnego tuningu 100km/h z odkręconym tłumikem i rozregulowanym gaźnikiem:P:]

 

:-D :-D LOL. Sam mialem po motorynce TS-ke chlodzona powietrzem i bardzo zle je wspominam. Moc jak simson 8O . Predkosc 60km/h. Strasznie ciezka krowa wtedy dla mnie byla. Dalem do mechanika i nie miala zadnych blokad. Sprawdzal tlumik, gaznik i modul. Wiec nie pisz takich glupot. TS wersja niemiecka to byl po prostu szmelc i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stachu no ja mialem te 60 z baaarrddzzzoo duzej gorki' date=' a tak normalnie to 50 nie chciala przekraczac.

pzdr[/quote']

To az sie wierzyc nie chce, ale chyba to prawda. Co do blokady na module to wg mechaniorow TS"ka japonska rowniez jej nie ma, a dziwnym trafem jak do motorlandu oddalem to nagle zamiast 45km/h zaczela mi 95km/h jezdzic (zebatki na moc) . Jak mialem TS50er z roku 1980 to mi szla 60km/h a to byl taki parch ze glowa mala (wyobrazcie sobie ze nie bylo modulu tylko mloteczek i kowadelko :mrgreen: ). Sadze ze jakby wszystko w niej ladnie zrobic to do 70km/h by sie spoko podciagnelo (gaznik od simaczka byl pozatym luzy wszedzie w silniku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moja przy tych swoich maksymalnych predkosciach na 5 biegu miala strasznie wysokie obroty no bardzo duze wiec modul by chyba duzo nie dal.

To faktycznie scierwo musialo byc :D . Ta stara przy Vmaxie czyli 60km/h miala rowno 6000obr/min czyli tyle co nic, a moja TS70 japonska przy 95km/h obrotomierz prawie zamykala (fajny odglos byl- taki jednolity zupelnie :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...