Skocz do zawartości

Zakup sprzeta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Mam taki mały dylemat a mianowicie czy opłaca sie teraz kupić motocykl? Do miesiaca powinienem mieć juz wystarczajaco funduszy żeby sprawic sobie wymażonego sprzęta ale nie wiem czy to dobry pomysł bo sezon juz sie kończy. Nosze się z zamiarem kupna gs'a bedzie to mój absolutnie pierwszy motor i boje sie ze moge duzo stracic bo przez zime mogą ceny spaść ?

Z drugiej strony jestem strasznie napalony i nie wiem co zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze i najwazniejsze w kupowaniu moto

-nie napalac sie!!!!!!!!!!

 

cala reszta:

- w zimie bedzie taniej

- bedziesz mial wiecej czasu na porownania, spokojna ocene sprzetow, zastanowienie sie, szukanie

- w zimie jest sporo ofert ludzi wymieniajacych sprzety po sezonie

- nie poddawaj sie i szukaj rowniez teraz, moze cos znajdziesz, wtedy idz z kims kto sie zna i obadaj sprzeta, a moze cos dobrego za niezle pieniadze i teraz trafisz.

a i jeszcze jedno:

nie napalaj sie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy kto sprzedaje i jaki motocykl, zwlaszcza jesli sa to starsze rocznikowo sprzety to malo traca na wartosci i ceny oscyluja w duzej roznicy, a wiec ktos moze wystawic cene za takiego GS'a jak w tym sezonie jak i poprzednim.Jesli trafisz naprawde ladna sztuke to warto wziac,a w zime masz po prostu wiekszy wybor. Ja zauwazylem ze GS stal sie bardzo popularny a wiec oferta na gieldzie bedzie szeroka, tylko dobrze poszukaj. Dam rade, jesli znasz kogos kto sie zna na motocyklach to zabierz go ze soba, nawet daj mu na ta flaszke, ale zmniejszy sie szansa ze bedziesz musial inwestowac potem.nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede miał gdzieś w granicach 6 tyś. więc żadna rewelacja ale powinno wystarczyć na jakis sprzecik raczej starszy rocznikowo tak 92-94r.

Słyszałem że trafić naprawde dobrego GS'a w polsce jest bardzo cięzko. Ja w sprawach mechanicznych jestem zielony posiadam jakąs tam wiedze teoretyczną ale mam znajomego co się troche zna więc go wezme.

 

Mam jeszcze jedno pytanie co myslicie o motocyklach sprowadzonych z niemiec do rejstracji??? jest teraz tego bardzo duzo i wydaje mi sie w sumie ze taki niemiecki motocykl to raczej powinien byc dobrze utrzymany ( lepsze drogi, dostępnośc serwisów) z drugiej strony taki handlarz liczy tylko na szybki zarobek.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie co myslicie o motocyklach sprowadzonych z niemiec do rejstracji??? jest teraz tego bardzo duzo i wydaje mi sie w sumie ze taki niemiecki motocykl to raczej powinien byc dobrze utrzymany ( lepsze drogi, dostępnośc serwisów) z drugiej strony taki handlarz liczy tylko na szybki zarobek.....

 

roznica jest taka, to handlarz sprowadza a nie Ty, i zanim sprzeda motocykl moze go tylko podpicowac,ukryc wady,cofnac licznik,itp,najlepiej jak zlecisz sprowadzenie komus pewnemu to wtedy szansa, ze moto bedzie w porzadku,rosnie.Nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...