Skocz do zawartości

NSR 125 czy CBR 125?


Rekomendowane odpowiedzi

beuebualalellelelea nie zgadzam się :twisted:

 

dzisiejszy kurs € - 4,08

 

http://www.mobile.de/SIDArArKbFk5B9lSpEFGg...11111147021032&

3900*4,08= 15912zł roczna

 

http://www.mobile.de/SIDArArKbFk5B9lSpEFGg...11111167818200&

3490*4,08 =14239,2zł dwuletnia

 

http://www.mobile.de/SIDArArKbFk5B9lSpEFGg...11111171593063&

 

3299*4,08=13459,92 trzyletnia

 

więc cena ta sama, a nawet wyższa w przypadku tego samego rocznika (roczną cbr mozna kupic juz za 7-8tysięcy) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzyletnia

 

http://www.mobile.de/SIDVT8dH5VpxI-KlivCUF...11111174814764&

 

Ponad 1000 Euro taniej

 

 

Dwuletnia

 

http://www.mobile.de/SIDVT8dH5VpxI-KlivCUF...11111163122674&

 

1000 Euro taniej

 

Jak kupujesz motocykl to szukasz z tanszych czy kupujesz najdrozszy z mozliwych ?? Nie czaruj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm sorki, nie miałam jak pisac. A więc tak...Nie wiem ile będę miała kasy za rok, ale jak na tę chwilę to jeśli dobrze sprzedam skuterek to wyjdzie mi ok. 5 tys.

może uda mi się uzbierac ok.7 tys albo rodzice mi dołożą, więc myślę o 7 max 8 tysiącach. Z tym że musze jeszcze wydac na prawko ;) Nie wiem jak to będzie, ale może się uda :evil: Raczej jestem nastawiona na NSRkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aylie! Także polecam Ci NSR - jesteś młoda i musisz sie wyszaleć ;) Ale dobrze sie zastanów przed kupnem, abyś potem nie załowała. CBR 125 to w sumie dobry sprzet idealny na miasto i w traske - 4T! Silniczek ładnie przyśpiesza z dołu i mnie wibracji, ogólnie większy komfort z jazdy. No ale wybór należy do Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do cbr to moc chyba ponad 10 KM v-max coś ponad 100km/h ... osiągi gorsze od nsr ale wiadomo 4t to całkiem inna kultura jazdy

8O zaraz ale tu jest mowa o 125 Nie gustuje w takich maszynach ale zeby cbr125 miala 10km to z lekka przesada(chyba ze blokada fabryczna) przeciez piecdziesiatki maja tyle v/max 100km/h przynajmniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz ale tu jest mowa o 125 Nie gustuje w takich maszynach ale zeby cbr125 miala 10km to z lekka przesada(chyba ze blokada fabryczna) przeciez piecdziesiatki maja tyle v/max 100km/h przynajmniej :)

 

juz pisalem wczesniej ale skopiuje :P krzychu troche namieszal

 

A co do cbr to moc chyba ponad 10 KM v-max coś ponad 100km/h ... osiągi gorsze od nsr ale wiadomo 4t to całkiem inna kultura jazdy:)

 

 

CBR ma 15 KM i v-max w granicach 120-125' date=' slyszalem ze po zmianie tlumika jest duzo lepiej i idzie w granicach 130-135

mam chyba nawet gdzies filmik gdzie koles jedzie 150

z tym ze 4t to 4t, zupelnie inne oddawanie mocy

nsr full odblokowana ma bodajze 28KM

wyglad to juz zalezy od gustów

[/quote']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono taki wydech na 125...ciekawie to musi wyglądac :D Ja juz zdecydowałam sie na NSR, tylko kasa i prawko ;)

Dzieki wszystkim za wypowiedz!

 

[ Dopisane: 21-08-2005, 23:33 ]

O Boze widzialam dzisiaj na żywo CBR 125! Masakra, jakie to małe i chude, jeśli takiej wielkości ale troche szersza jest NSR to napewno mi sie spodoba!

Cebra stoi u nas w komisie...za ponad 14tys 8O No to ja dziekuje za taki rowerek z silnikiem! Zdecydowanie wole NSR! Obym znalazla gdzies w poblizu, chociaz do przymiarki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Wybaczcie za mały offtopic, ale również zastanawiam się nad nsr i niestety nurtuje mnie tylko jedno: czy chopa o wzroście 182 i wadze ok 90kg (tak wiem, lekka nadwaga ale co mi tam) taka 125 uciągnie? Inną opcją jest gs500 ale co ładny nsr to ładny nsr ;))

 

Jeszcze raz przepraszam za offa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wybaczcie za mały offtopic, ale również zastanawiam się nad nsr i niestety nurtuje mnie tylko jedno: czy chopa o wzroście 182 i wadze ok 90kg (tak wiem, lekka nadwaga ale co mi tam) taka 125 uciągnie? Inną opcją jest gs500 ale co ładny nsr to ładny nsr ;))

 

Jeszcze raz przepraszam za offa!

 

uciągnąć uciągnie, to tak jakby jechać z jakąś mniejszą koleżanką :D

 

ale chyba lepszy byłby gs500, bo nie masz 'zabawy' z mieszanką i zawsze to 4t ;) a różnica w mocy jest na poziomie do opanowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...

 

No właśnie się zastanawiam czy gs500 czy nsr ;)) Niestety nie miałem możliwości "przysiedzenia" się do nsrki i nie wiem czy czasem nie siedziałbym na niej jak na psie :). Jest to dość mały motorek i nurtują mnie właśnie kwestie fizjologiczno-fizjonomiczne :-)

Na GS jest spoko ale na NSR to bym musiał sprawdzić. Niby oba podobnie chodzą, podobny vmax, spalanie też, jednak 4t jest chyba trwalszy i bardziej odpowiedni na dalsze trasy i zabawy w turystykę... Ok. Ale to nie był temat tego posta, tak więc nie marudzę już więcej.

 

Tak to jest: osiołkowi do garażu wsadzono: w jeden GS a w drugi NSR. I teraz biedaczyna nie może się zdecydować... Trzeba ten temat dokładnie przespać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepszy dla Ciebie bedzie GS... Z tego wzgledu ze jest to juz 4t, jest bardziej elastyczny i jest to juz dorosly motocykl - po co marnowac Prawko A na 125ccm??

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...