Skocz do zawartości

NSR 125 czy CBR 125?


Rekomendowane odpowiedzi

cbr:

0-100 14,5s

porządne basowe brzmienie, a nie jakiś tam mocniejszy pierd z wydechu arrowa czy innego miga

3l na setkę

nie bawisz się w mieszanki

wąskie opony = tanie opony

duża radość z jazdy - jazda spacerowa, czy normalna, ale nie sportowa :( nie męczy

 

nsr:

0-100 6sek

silnik chodzący jak kosiarka

pierdzący wydech, po wymianie na tuningowy ustaje pierdzenie, ale podwójnie irytuje dźwięk kosiarki... w przypadku usunięcia kolanka [czy jak to sie tam nazywa, wiecie o co chodzi :P] pierdzący dźwięk tyle, że przy 8tysiącach obr to słychać Cię z odległości 5km

'rasowy' wygląd, szeroka guma z tyłu (150-160), w dniu którym kupiłem pierwsze 2 osoby które widziały moto pytały czy to 500 czy 600... szpan na maxa 8)

powolna jazda jest dużym obciążeniem dla mózgu (przynajmniej mojego), nawet poniżej 4tysięty obr silnik nie chce popracować ciszej, ZAWSZE chodzi jak kosiara, dlatego nsrką po prostu trzeba jeździć szybko :lol:

ja jeżdzę narazie po uliczce wokoło domu :D ale juz mi się spodobało to jak przekraczając 8 tys obr dostaje tego legendarnego kopa :twisted: (do 6 przyspiesza tako nawet, przy 7 zmniejsza się tempo przyspieszania i przy 8 jadąc bez kasku instynktownie przymruża się oczy od wiatru i chowa za owiewkę [w cbr raczej się nie schowasz :P ])

 

gg: 1622099, kupiłem moto 2 tygodnie temu, więc w sprawie eksploatacji Ci niezbyt pomogę, ale za to jestem 'na świeżo' z sytuacją na rynku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety w Polsce zadna NSR 125 nie byla fabrycznie blokowana do 15 KM, tylko za granica :-)

Jezeli motocykl byl kupiony w Polskim salonie, byl on w pelni odblokowany...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce była sprzedawana taka sama wersja jak we włoszech - w pełni odblokowana, moja właśnie jest od nowości w PL 8)

 

Legut, nie mów o fabrycznej gumie, bo 130 w nsrkach mają tylko Ci którym zależy na wyższym speedzie albo na niższym spalaniu (albo po prostu chcieli zaoszczędzić na gumie) pozostali użytkownicy wolą żeby mylono ich moto z 600tką :)

 

no i nie mówmy i fabrycznych motocyklach bo nsr już nie produkują, a za 2-3 letnią nerke w stanie przybliżonym do salonowego płacimy tyle co za cbr z salonu a to zawsze 0 przebiegu, gwarancja, darmowy soczek :evil:

 

najlepiej niech Aylie się wypowie - chcesz kupić nówkę czy używany? jak używany to w jakiej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie chodziles po salonach kiedy NSR byly jeszcze produkowane

:-D

 

nie zmieniaj posta jezeli juz na niego odpowiedzialem oki ? bo mnie takie cos wk*rwia, napisales wczesniej ze ZADNA 125 nie byla blokowana a nie ZADNA NSR 125, myslalem ze mowisz ogolnie o motocyklach 125 sprzedawanych w polskich salonach, teraz zmienil posta i cwaniaczy, trzymcie mnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze to nie wychodzilo z tego ze nie mialem racji tylko z tego ze chcialem napisac NSR a nie ogolnie 125, a wyszlo inaczej...

Wiec jesli nie wiesz co mialem na mysli to prosze nie krytykuj mnie bo to tez mnie wku***a...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...