Skocz do zawartości

wydech


Rekomendowane odpowiedzi

zrobisz wybebeszenie pojezdzisz zeson dwa i sprzedajesz jak sie nierozleci

Jak masz gadac takie bzdety to lepiej milcz.

A ja mam do was takie pytanie: wszyscy byście też wybebeszali, robili końcówki przelotowe, zakładali końcówki z innych moto a mi mówili ludzie, że nie powinno się tego robić 2T, bo dwusuw musi mieć odpowiednie spalanie? To już sam nie wiem

Tak mowia mechanicy samochodowi z reguly. Mi tez tak jeden mowil dopoki nei zobaczyl ile mocy dostala TS'ka po tym zabiegu. Dodam jeszcze ze wydechy tuningowe czesto maja identyczny ksztalt jak orginalne tylko sa w srodku puste. Ja w kazdym motocyklu wybebeszam dyfuzor i jest tylko lepiej. jesli chodzi o koncowki przelotowe to jedna wielka bzdura ze moga cos popsuc. Daja one tylko lepszy przeplyw spalin co poprawia osiagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do was takie pytanie: wszyscy byście też wybebeszali, robili końcówki przelotowe, zakładali końcówki z innych moto a mi mówili ludzie, że nie powinno się tego robić 2T, bo dwusuw musi mieć odpowiednie spalanie? To już sam nie wiem :roll:
Mówili mówli zauwazyłem za jak ktos cos błednie pisze to zawsze jest albo słyszałem albo mówili ;) Sam tak miałem :lol: :P !! Ja mam wybebeszony Jezdze juz tak dwa miesiace i nic mi sie nie psuje ;] !! :evil: a dzisiaj zakładam nowy tłumik który bede musiał przyspawac :twisted: dorobic rurke łaczaca :( no i bedzie GIt osiagi sie polepsza i bede miał radoche !! I wszystko mozna uregulowac zeby bylo OK ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam od "urodzenia" ;) wszystko puste i przelotowe i zyje a tak poza tym to nie wydaje mi sie zeby to cos psulo z jednej strony ale z 2 :evil: wieksza moc, wieksze obroty to wieksze wyzylowanie silnika a to rowna sie szybszym remontom :(
NO tak ale czy zalozysz Gianelli czy sam zrobisz czy od jakiegos innego motoru to chyba nie robi roznicy !!:>??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakąs tabliczke i jest napisany na niej nr katalogowy i takie tam chce te spary spiłowac ale jakos aby to ładnie wygladało a nie tu jasno a tam ciemno:p

 

[ Dopisane: 05-08-2005, 22:54 ]

Albo zostawie ja I spiłuje ten nr katalogowy i obie ksywke walne:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam takie coś jak ten gosc wydech i kolanko tam gdzie ta strzałka zaznaczyłem miejsce tej tabliczki http://img328.imageshack.us/my.php?image=stand11ys.jpg a mam pytanie jeszcze sa jakies osłonki aby sie niespażyc o niego da rade dospawac albo cos:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a więc troche odbiegne od tematu dt ale nie chcialem zakladac nowego rowniez o wydechu tym bardziej ze ten nie jest takim trupem :)

 

mam na oku tuningowa koncowke wydechu do swojego moto i tu jest problem czy koncowka od modlelu cr 125 rok 02-05 bedzie rownie dobrze spelniac swoja funkcje w modelu cr 125 rok 97 ?

Z gory dziekuje jesli ktos mi fachowo odpowie na ten temat ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...