Skocz do zawartości

Ile pali twoja DT


Rekomendowane odpowiedzi

ENDURO napisał:

Dt to nie motor w teren tylko na szose.

Troche duzo. A w/g mnie na szose troche za duzo.

Ja mówie o kataniu w terenie :!: .Mi paliła 6,5 l w terenie ta Dt która juz sprzedałem 2 miechy temu(ona miła już bardzo luźny tłok itd to dlatego tak dużo łykała).A ta co teraz mam to na szosie 100km koło 3l.A w teren 4,5 gdzieś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem po pełnym odblokowaniu 110 / 120

 

Ze wskazaniem na wydech Gianneli, wąskie opony itp ;]

 

 

Ile kosztuje taki sportowy wydech ? patrzyłem na www.tlumiki.pl i tam ceny sa od 106 zł do 311 zł tylko to jest cały wydech czy tyllko końcówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny wydechów rożnie.. nie patrz na nowe bo nie ma sensu, nie opłaca sie itp.. a ci z tłumiki.pl podobno nawet nie wiedzą co mają. Czasem mozesz kupić ładne uzywane kolanko na 200 zł i końcówke za 150 innym razem obdrapany zestaw za 100 czasem kolano za 3 dychy..itp.. w tej materi trzeba szukać okazji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wydech gianelli to dla mnie jakas poraszka,

widzialem takie cos w DT80, niby powinnno miec gdzies z 12KM

moja suzi niby ma tez tyle,

no ale nie oklamujmy sie, ta DT byla bez szans i w ogole pierdzi a nie jedzie, przelotowka lepsza by byla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sie lepiej nie dotykaj do tego gaznika. CHodzi o to zeby wyregulowac DOBRZE gaźnik.
:mrgreen:
Oddaj do serwisu tam to zrobia...

Najbliższy DOBRY serwis jest kawałek, 65 km :? Może ktoś wytłumaczy tak zlekka na czym polega to dobre wyregulowanie gaźnika i jak to zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciuś ja Cie nie chcialem urazic ale chybam pamietasz nasza ostatnia rozmowe dotyczaca zmiany oleju w zawieszeniu?? :mrgreen: SPrawa ma sie tak. Na zewnatrz masz srubke do regualcji mieszanki paliwo/powietrze i musisz to tak ustawic zeby motocykl szybko sie wkrecal bez zadnych przymulen. POzatym jest ejszcze regulacja polozenia iglicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...