Skocz do zawartości

detka pilnie


Rekomendowane odpowiedzi

W Larssonie mogą mieć lub na Nowolipkach ja tam kupiłem do siebie na tył.

Zmienią Ci w prawie  każdej wulkanizacji.

 

Ale na nowolipkach nie będzie detek crossowych.

Nie wiem do czego Ci potrzebna ta dętką.

Ale jezeli do motocykla terenowego to kupuj dętki tzw. crossowe (2 razy grubsza guma) są grubsze poniewaz w terenie jeździ się na bardzo niskich ciśnieniach w oponach i są narażone na różne przeszkody (korzenie itp) i normalna dętka dużo łatwiej może się przerwać.

Oczywiście są też droższe :buttrock:

Bardzo dobre dętki mają w firmie Yavit Moto. W warszawie. (jest ich reklama zawsze w ogłoszeniach w ŚM) Znajdują się przy skrzyżowaniu marsa z płowiecką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie ciśnienie maja mieć oponki w motorku??

Po jednej atmosferze

Dętki możesz kupic czasami w sklepie z częściami do simsonów itp.Ja kupiłem do Dt 80 r21 za 12zł,spróboj może i u Ciebie są.A jak masz kase to kup Pirelli ceno około 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie cienka kosztuje do simsonka np 12zł, ale to się mija z celem moim zdaniem jezeli chodzi o terenową sztukę.

1 atmosfera to górka granica napompowania opony zależnie od nawierchni zminiamy tę wartość.

Kosz grubej dętki to ok 50-60zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest ten sklep na nowolipkach??????????

 

Jadąc z Placu Bankowego w stronę Żoliborza musisz pojechać w drugą ulicę w lewo, nie ta za komędą główną tylko następna.

Z tego co pamiętam jest tam zakaz skrętu w lewo więc musisz skręcić w prawo i zawinąć.

Jadąc prosto zobaczysz po lewej stronie budynek z witrynami sklepowymi, jest to za dzrzewami więc patrz uważnie i właśnie tam jest ten sklep. Zaraz przed sklepem przy samej ulicy stoi kiosk ruchu, może łatwiej będziesz mógł się zoriętować, nie mam pewności czy będą mieli 21 cali, ale w larssonie powinni mieć.

Najlepiej zerknij na mapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...