Skocz do zawartości

Naprawde powazny wypadek (filmik)


guziq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta osoba ktora ten filmik nagrala,to naprawde nie na miejscu.Czy jest to tak bardzo wazne i potrzebne takie nieszczescie filmowac?

Dziwie sie ze redakcja na takie cos(szais) pozwolila.

Jeste oburzony.

JUREK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta osoba ktora ten filmik nagrala' date='to naprawde nie na miejscu.Czy jest to tak bardzo wazne i potrzebne takie nieszczescie filmowac?

Dziwie sie ze redakcja na takie cos(szais) pozwolila.

Jeste oburzony.

JUREK[/quote']

 

pewnie, że potrzebne! po 2 godzinach oglądania stuntu czy innych GhostRiderów taki film daje do myślenia i jeśli na 500 osób które obejżały ten film w necie, chociaż trzem to uratuje życie lub zdrowie w jakiejś sytuacji, bo nie zakozaczą w jakiejś sytuacji na ulicy, przypominając sobie ten obraz to będzie oznaczało, że JEST TO POTRZEBNE.

 

pozatym nikt Ci nie kazał tego oglądać do końca [jeśli oglądałeś :P ]

aha, poprzedni temat był lepiej 'oznakowany' - osoby takie jak Jurek mogły nie oglądać świadomie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemoge patrzec na takie rzeczy :P sie zastanawiam jak dlugo jechalo pogotowie :( kur.. coraz czesciej sie zastanawiam nad czoperem ;) ale mam chorobe {pocaluj aswald kolanem} :? taki film naprawde przemawia :P wysle linka kumplom bo coraz bardziej przeginamy :?

 

[ Dopisane: 31-07-2005, 23:58 ]

asfalt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie filmiki z jednej strony sa dobre bo sa przestroga dla innych... Nie ma sie co zniechecac do jazdy , lepiej jest wyciagnac jakies wnioski i jezdzic bezpieczniej... Tu juz widac bylo ze gosciu grubo przesadzil z predkosci, motocykl rozpadl sie na kawaleczki a przod auta caly zmasakrowny.. nie mowiac o kierowcy lerzacym pare metrow dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No.. wypadek tu widzimy poważny i fakt faktem to zniechęca do jazdy, a jak nie to zachęca do przemyśleń. Sama nie jeżdzę, ale mam chłopaka który jeździ i po obejrzeniu tego filmu coraz bardziej się boje.. a karetka, policja!! Gdzie oni są?! 7 minut trwa ten filmik a nikt dalej nie przyjeżdża.

Ja myśle że taki film daje do myślenia motocyklistom, którzy za bardzo szaleją na drogach.. Przynajmniej mam taką nadzieję. Jak już ktoś chce szaleć to niech szaleje bezpiecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...