Skocz do zawartości

AC na motor


Rekomendowane odpowiedzi

temat przeczytałem ! ale nawiązałem do twojego stwierdzenia, że "Allianz jest tańszy" - więc przedstawiłem to na bazie własnego doświadczenia ! kolega 666 potwierdził to z OC

 

z drugiej strony nie miałem pojęcia, że jak OC jest droższe w All to AC bedzie tańsze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od tego w jakich widelkach sie zamykasz tzn. wiek kierowcy, zamieszkanie( znow ta statystyka wypadkowo/kradziezowa) znizki z tytulu ciaglosci wplaty za jednym razem itp itp jak to wszystko podsumujesz to......ale to i tak gora forsy biorac pod uwage jaki dlugi sezon mamy w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dalej funkcjonuje zasada wykupowania AC na raty......a co sie dzieje w momencie podpisywania kolejnej umowy AC na kolejny sezon??? jesli w Twojej histori ubezpieczenia jest adnitacja ze ubezpieczenie zostalo zaplacone tylko na np. 1 kwartal???? podnosza wtedy %?????

Sorry ze tak badam ale.... jesli wala ci sprzeta( tpfu tpfu) a ty masz tylko ubezpieczenie oplacone tylko na ten 1 kwartal... to co wtedy???? nie powiadamiasz pal i ubezpieczyciela ...doplacasz i opozniasz powiadomienie o kradziezy????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, możesz rozkładać spłatę na raty, w Allianz na 3:

- 40 %

- 30 %

- 30 %

 

jeżeli zdarza Ci się dzwon albo kradną Ci moto to z kwoty, którą TU jest Ci winne odciągają pozostałą kwotę ubezp. która masz do zapłacenia.

 

Nie wiem za to jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem w następnym roku, bo jeszcze nie pytałem. Ja za to musiałem podpisać "lojalkę" swego rodzaju o tym, że po wygaśnięciu OC w PZU (które teraz mam) przejdę do Allianz z OC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wraca właśnie miałem o to pytać. Ja dzisiaj próbowałem ubezpieczyć na AC i narazie bez skutku. Jutro zobaczę w Allianz. W Niemczech ubezpieczają bez problemu i właśnie tam miałem w Allianz.

PS tak przy okazji to może by jakoś to oprotestować przecież ubezpiecza się coś co jest zagrożone kradzieżą czy innymi katastrofami. Po to wymyślili ubezpieczenia a tu masz Kradną to nie ubezpieczamy co za nonsens. W obecnych czasach nawet członki ciała można ubezpieczyć więc tym bardziej pojazd jakim jest MOTOR. Ja musze się dowiedzieć czy można w obcych firmach za granica w końcu jesteśmy w UE.

Jutro dalszy ciąg sagi pod tytułem POWRÓT do Kraju. Ale nowe tablice juz mam :-) i w czwartek odbieram moto po wymianie uszczelki. Pozdrawiam. Jak coś jutro się dowiem o AC to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...