Skocz do zawartości

Jaki skuter wybrać, pomocy!!!


marknt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

azjatycki ;) skuter to kiepski wybór. Kolega kupił w zeszłym roku bajaj spirit, zrobił 6tys. i w tym roku zaczął jeździć dopiero kilka dni temu bo skuter cały czas stał w servisie - najpierw zaczęło się od różnych pierdółek aż w końcu zrobiono mu remont silnika! wiem, że mała pojemność i w ogóle, ale 6tysięcy to chyba jednak za mały okres międzyremontowy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam posiadam Tajwanska kosiare zbytnio nie nazekam ale gdybym teraz mial kupowac skuta napewno zdecydowal bym sie na jakas kilkuletnia yamaha , gilere , aprile , suzuki lub peugocika ;) . na allegro jest pelno aukcji wlasnie z takimi skutami i ceny nie sa wcale takie wysokie . Ja osobiscie po 10 tys wyminilem pasek a ostanio po 15 wal+korba +lozyska walu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie było mnie 10 dni , po powrocie znów będę szukał tego skuterka , tylko znowu dręczy mnie pytanie 2-czy 4-suw . Jak macie adresy w Austrii czy indziej , gdzie opłaca się kupić używany markowy , to chetnie skorzystam. Byłem teraz na węgrach , dużo tam keeway i TGB i nawet fajnie jeżdziło (dali się przejechać) , czy to jest może warte starania .pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle zrozumiałeś' date=' autorowi chodziło o to,że sprzedaje pokazany motocykl albo zamieni na skuter... [/quote']

Chyba ty źle przeczytałeś.

Sprzedający: marknt

 

chyba się skłonie jednak do markowej używki ' date=' [b']mam[/b] do zamiany motor

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=58839167

 

sprzedaję lub zamieniam ,bo mam już "nowy"

Honda CBR F4 99

 

http://www.cbrf4.blogspot.com - moja przygoda z motocyklem Honda CBR F4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze powinieneś kupic jakąś znaną marke żeby mieć łatwy dostęp do czesci.Po drugie powinieneś sprawdzac co kupujesz bo ja się raz już przejechalem na motorze :/. Moim zdaniem najlepszym wyborem było by postawienie na piaggio, honde,suzuki alob na zwykłego simson sr50.

 

_____________________________

 

CPI rządzi :):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ludzie nie zapominajmy o włoskich, najlepszych skuterach. Ja proponuje Aprilie rally jest to b. dobry skuter , znany części są a jak sie znudzi to można tuningować do woli. Naprawde godny uwagi i ceny. ( w epoce kiłejóf używane skutery tanieją) Taką aprilkę można dostać właśnie za 3 tys i jest to dobry wybór. części są chociarz nie wiem poco bo to sie

( prawie ) wcale nie sypie. polecam. :mrgreen: :mrgreen: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...