Skocz do zawartości

Kiszki Sezonu


Rekomendowane odpowiedzi

To jedź - siwypfk...

c/d zlotu to z mojego pktu widzenia było tak:

reklama dźwignią handlu -zlot 4 dnowy, kupa atrakcji, itp...a naprawdę organizacja dd, w ciągu dnia smętnie na maxa/chłopaki puszczali 4 płyty non stop :? /, konkursy zlotowe bez motocykli :P /no bo był park maszyn :evil: /-jakaś skakanka, kręcenie się dookoła kija - poracha!

Ten, kto przeczytal program i nie lezal zachlany do poludnia w namiocie
- sorry ale wycieczki o 9.00 ? to żeby się ubrać, coś zjeśc, itp to chyba budzik nastawiałeś na 7:50... :D
To, ze akurat nikt nikogo za raczke nie ciagnal,
- kolego, powiem, że nikt nie potrafił udzielić info nt atrakcji, a poza tym była scena mikrofon, itp...i jakieś info by się przydało od strony organizacji /ale i tak najlepsze atrakcje się wysypały - pech napewno... :twisted: /
natomiast mialy byc tylko trzy posilki a bylo szesc,
- jeżeli dla Ciebie bułka szt.1 z salcesonem to posiłek /ten jeden z 6./ to OK... :-D

Do plusów zlotu trzeba zaliczyć paradę oraz atmosferę wśród zlotowiczów...

podsumowują + do -: 20 do 80. robiąc 580 km na ten zlot, jak dla mnie to KISZKA :evil:

Pzdr dla całej EKIPY Wsch/Wroc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem nie zadowolona ze zlotu w Giżycku. W 100% zgadzam sie z Szafirem.Organizacja do bani a żeby tego było mało jak rozmawiałam z organizatorami w pt.w nocy to bez skrupółów przyznali się że robia ten zlot tylko i wyłącznie dla kasy. Pomijam już fakt,że gdy prosiłam organizatorów o to by kolega mógł na chwile wjechać autem na teren zlotu aby wypakować dobytek to nam odmówiono w ndz.sytuacja sie powtórzyla inni mogli wjeżdżać a nam zastawiono drogę. "Bardzo przekonywująca"była dla mnie postawa organizatorów kiedy wpuscili auto(zresztą nie zgorsze) Burmistrza i oswiecili ciemna istote(czyli mnie),że jemu wolno wjechac bo wylożyl połowe sumy na ten zlot. Milo poczuć,ze są równi i równiejsi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze. Potwierdzam wszystkim "wolniej " myślącym, że zlot w Giżycku to kiszka jakiej jeszcze nie było. Kasa jak za 2 zwykłe zloty, chamscy organizatorzy nie czujący klimatu zlotowego, traktujący zlotowiczów jak nawalone źródełko z kasą . A co do atrakcji, to największą jak dla mnie były spacery na bramę, z zapytaniem kiedy coś się dzieje, np: poszliśmy o 9.00!! na bramę zapytać kiedy można się zapisać na rejs statkiem, odpowiedż - liste otwieramy o 15.00. Przechodząc kolejny raz ok 13.00 koło bramy wdepnęliśmy profilaktycznie zapytać o zapisy, i jaka odpowiedź? - listy już pozamykane, spóźniliście się. I takie to były imprezy. Albo zabawy weselne pod sceną (kręcenie na kiju, skakanka???), albo wypady na własną reke. To za co to 60 zł ???Jeśli ktoś jeszcze chciałby jechać na zlot do Giżycka, niech się najpierw zdrowo nawali w knajpie pod domem, właczy sobie kaseciaka i uzna to za namiastke Giżycka. Tylko pewniej tańszą wersję.

ps. A jak szukałem u organizatora info o sklep z częsciami do moto, to nie wiedzieli gdzie taki istnieje (miejscowi mototwardziele), a póżniej odesłali mnie do firmowego sklepu...fiata. Dzięki za pomocną dłoń, klocki dokupiłem w Iławie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i nie koniecznie, ale warto się zastanowić nad tym, że z roku na rok jest coraz gorzej, a organizatorzy już oficjalnie idą na kase. Nawet te tzw atrakcje jak np rejs statkiem (dla wybranych), były za dodatkową "symbolioczną" opłatą, która zbierano w ostatniej chwili. A 60 zł za wjazd to chyba na ofiare poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...