Skocz do zawartości

czy FZR 600 to dobry pomysł na pierwsze moto?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy FZR 600 to dobry pomysł na pierwsze moto? chodzi mi o coś w tych pieniążkach i tego typu http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=58256557 lub http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M78123 z ciekawoscia poznam wasze zdanie , a moze jakieś inne propozycje w tej cenie ? a moze gsx600f ,czy może coś słabszego,lżjszego jakiegoś Bandita 400 ? chciałbym sie troszke pobawić i pocieszyć z jazdy a nie same proste i jazda na maxa coś coby niebyło zaciężkie i fajne w prowadzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli szastasz forsa to mozesz zaczac od 250 albo 400, ale widze ze masz podobna sytuacje jak ja,bo krecisz sie za dosyc rasowa 600-tka,ktora jest leciwa, ale swoj POWER ma. Ja przesiadlem sie z 50-tek na kawe zx-6r 96 rok i uczylem sie na niej jezdzic spokojnie...2-3 godz, z kazdym dniem przybywalo rekordow w predkosci, a potem to juz szlifowanie skrecania w lukach i dobrych manewrow wsrod samochodow. Moja rada to kup i nie odkrecaj powyzej 8000 obrotow az poczujesz sie pewnie PS slyszalem ze FZR-ki to solidne sprzetu i mocne, nara!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli szastasz forsa to mozesz zaczac od 250 albo 400' date=' ale widze ze masz podobna sytuacje jak ja,bo krecisz sie za dosyc rasowa 600-tka,ktora jest leciwa, ale swoj POWER ma. Ja przesiadlem sie z 50-tek na kawe zx-6r 96 rok i uczylem sie na niej jezdzic spokojnie...2-3 godz, z kazdym dniem przybywalo rekordow w predkosci, a potem to juz szlifowanie skrecania w lukach i dobrych manewrow wsrod samochodow. Moja rada to kup i nie odkrecaj powyzej 8000 obrotow az poczujesz sie pewnie PS slyszalem ze FZR-ki to solidne sprzetu i mocne, nara!! :twisted:[/quote'] no to może jednak ta FZR-ka będzie za piekna niejest ale napewno cos da sie zrobić z tym jej tyłem :) jest niedroga , mam nadzie je ze jest w miare niezawodna jak na takie starsze moto bo niemam czasu na cięgła grzebanie ,poszukam sobie jeszcze o niej na forum i sie zobaczy :) Boshe tylko te krakowskie drogi mnie przerażają ,jezdże taxówką więc niektóre z nich znam na pamięć ale i tak niezawsze się uda je autkiem ominąć u na moto będe sie z początku nieżle żółwił :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martw sie tylem, ja do swojej kawy tez sie przyzwyczailem a dziewczyna stwierdzila ze moj sprzet jest duzo ladniejszy od najnowszych :sportow" :) Kiedys Swiat Motocykli wydal 2 czesci gazet o motocyklu uzywanym i tam jest opisana FZR a nawet jest opisana w ktoryms mumerze seryjnym, bodajze z zeszlego roku albo 2003, to tam wiecej o technice jest. Ale ludzie zachwalaja to bo jest prawie ze niezawodna i mocna, jak masz mozliwosci to sprobuj kocie oczy, to ostatnia seria FZR dopieta na ostatni guzik, a co do grzebania przy motorze to predzej czy pozniej musisz to zrobic, jak nie zarowka to silnik :) PS warszawskie drogi to badziew, ale da sie przezyc. A na wojaze proponowalbym "zakopianke", kurde jak ja ci zazdroszcze tych terenow, tam sa zakretasy!!! pozdrawiam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może jednak ta FZR-ka będzie za piekna niejest

no no' date=' tylko mi tutaj bez takich! ;-)

 

[reklama on'] jak chcesz to moja bedzie na sprzedaz po sezonie, ale raczej nie za 7 kola... [reklama off]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponowalbym "zakopianke"' date=' kurde jak ja ci zazdroszcze tych terenow, tam sa zakretasy!!! pozdrawiam :twisted:[/quote'] no tereny to juz sa brak tylko moto , ale coraz bliżej do kupna :)
no to może jednak ta FZR-ka będzie za piekna niejest

no no' date=' tylko mi tutaj bez takich! ;-)[/quote'] Hehehe jak w tych pieniądzah to dzieło sztuki :lol:

 

:)

jak chcesz to moja bedzie na sprzedaz po sezonie' date=' ale raczej nie za 7 kola... [/quote'] no wiem ze za tyle jej niepuścisz widziałem twoją stronke zanim na to forum trafiłem i widziałem ile tam pracy włożyłeś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...