Skocz do zawartości

HONDA CRF 450


Rekomendowane odpowiedzi

Mój brat posiada Honde CRF 450 model 2003 jest ściągnieta z USA 4 lata temu praktycznie nówka xD Czemu jej nie sprzedaje ??? Bo przez 4 Lata nic w niej nie grzebał silnik od nowosci nie rozbierany aktualnie az do wczoraj zawóz do mechanika stwierdził ze zawory sa tylko do wymiany a na cylider że jak Nowy wygląda !!! również posiada Serwisówke do niej :)

 

Pozdrawiam . Fukacz ! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja wlasnie zamierzam w swojej CRF z 2004r ustawiac zawory. przejezdzilem nia cale wakacje bez regulacji wiec trzeba zajrzec co i jak bo juz troche gorzej mi sie PALI...a tak pozatym to jestem zadowolony z HONDY. lata jak szalona, nie ma na nia przeszkod:)pozdrawiam.

 

 

 

a moze ktos zna luzy zaworowe na MOJ ROCZNIK????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. Nareszcie przyszła na mnie kolej. Pieniędzy już uzbierałem ;) i planuję w przeciągu 2 tyg. kupić CRF 450. No i teraz nadszedł czas na pytania: Co ile mtg. tak książkowo powinno się ustawiać ten luz zaworowy? No i co ile czasu powinienem sprawdzać łańcuszek rozrządu? Na oku mam dwa roczniki 02 i 04 choć powiem wam, że ten 02 nie wygląda gorzej jak ten 04. W weekend prawdopodobnie pojadę oglądać sprzęty no i może ktoś zechciałby mi powiedzieć na co mam patrzeć przy zakupie? Może CRF 450 ma jakieś słabe strony które mógłbym sprawdzić podczas handlu?

Z góry dzięki za informacje :)

Gumowych drzew :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak...CRF-a moja pali na strzala i tak powinien palic kazdy dobrze wyregulowany motocykl. Ja w swojej REGULOWALEM jak juz czulem, ze sie zawory zaczynaja podpierac, tzn co sie z tym wiaze nie chcial palic za paroma strzalami...to czuc ze gorzej sie odpala.

A lancuszek rozrzadu bedzie stukal, jak juz bedzie sie nadawal do wymiany...

to takie wskazowki praktyczne, bo serwisowki niestety nie posiadam..moja serwisowka to te FORUM za co wszystkim ktorzy mi pomagali i pomagaja WIELKIE DZIEKI:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
powiem Ci tak...CRF-a moja pali na strzala i tak powinien palic kazdy dobrze wyregulowany motocykl. Ja w swojej REGULOWALEM jak juz czulem, ze sie zawory zaczynaja podpierac, tzn co sie z tym wiaze nie chcial palic za paroma strzalami...to czuc ze gorzej sie odpala.

A lancuszek rozrzadu bedzie stukal, jak juz bedzie sie nadawal do wymiany...

to takie wskazowki praktyczne, bo serwisowki niestety nie posiadam..moja serwisowka to te FORUM za co wszystkim ktorzy mi pomagali i pomagaja WIELKIE DZIEKI:)

 

Wiekszej głupoty to chyba jeszcze nie czytałem :banghead:

 

Tak dla wyjeśnienia , to zawory sprawdza się co ok 20 mth a nie jak zaczyna gorzej palić. Takie działania są idealną drogą do bardzo szybkiego zabicia zaworów, a jak wiadomo starsze roczniki hond miały wrażliwe zawory na zaniedbania. Wymiana łancuszka rorządu przewaźnie wypada równo z wymianą tłoka czyli po ok 100-150 mth

A serwisówke to sobie ściagnij z internetu , poszukaj też na forum, bo kilka razy link się pojawiał, bez niej zabijesz moto bardzo szybko, to nie jest komarek czy wsk gdzie sie robi na tak zwane oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wole kxf,yzf,rmz niż crf sam mam honde cr 250 ale do crfa nie jestenm coś przekonany

 

Masakra co za pusty post....Mógłbyś przynajmniej napisać ile czasu miałeś crf 450 ( czy w ogóle miałeś) i dla czego to taki zły mało przekonujący moto ?? Co w nim nie tak itp.Bo wiesz są ludzie co się zastanawiają nad kupnem.A może tylko strach Cie obleciał bo CRF to nie Cr :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...