Skocz do zawartości

Denerwują mnie wypowiedzi w mediach o motocyklistach (--)


olej-bc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie, robia zla opinie dla calosci, tylko ojciec nie mowi ze to jest zle, kaze mi tylko uwazac, ale mam nazywa mnie wariatem, nie mowiac o postulacie babki.."to dwa kolka, a nie cztery"... echhh, szkoda gadac. Ja mam motocykl, a matka koledze nie chce kupic, bo oczytala sie gazet, musi sam zapracowac, nara :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym nie ma nic zlego' date=' cala przyjemnosc polega wlasnie ma tym ze ma sie cos od poczatku do konca swojego. Na tym polega hobby i styl zycia[/quote'] :) tu kolega ma racje najpierw zarób a potem zobaczysz jaka wartosc ma pieniądz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie oprucz rodziny denerwuje podejście lekarzy i pielengnairek w szpitalu. gdy w maju trafiłem do szpitala z otwartym złąmaniem nogi już na korytarzu słyszałem jak lekarz mowi do ojca:i co?? kto kupił synusiowi motorek?? a prawda jest taka że motor był w 100% mój!! albo doktor ktury podszedł się zapytać jak to się stało a ja mówie że jechałem motocyklem a on: acha motocyklista. i poszedł w długą!! dlaczego wszystkich traktują tak z góry?? to że mi c*el wymusił pierwszeństwo to nikogo nie obchodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie te opinie wqrzają, ale cóż niech sobie mówią co chcą, troche prawdy w tym jest motocyklem jak sie jeździ do ciągnie do prędkości, zresztą jak każdym innym pojazdem ale jak motocyklista bedzie jechac 120 na zabudowanym to go nazwą wariatem,a tego co autem jedzie tyle nawet nie zauważą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oglądałem w kurierze na tvp3 wypadek motocyklisty.

 

Gość przywalił w Tico w którym zgineły dwie dziewczynki... lat 6 i 9 chyba. Gość wyjechał z podporządkowanej ale to nieusprawiedliwia motocyklisty... baran i tyle.

 

Ale słuchac mnie sie nie chciało tekstów "gapiów".

 

"świadkowie wypadku są zdania ze jechał ponad (i teraz ten kartoflany akcent ) STO PIĘĆDŹIESIĄT KILOMETRÓW NA GODZINE"

 

jakaś pani powiedziała "siedziałam na balkonie i widziałam jak jechał... pędził tak szybko że nawet nie zauważyłam kto jedziejaki ma kask i na jakim motorze" ( w nocy z balkonu)

 

Następnie babcia "często słychać ich.. bo to słychać jak jadą szybko (cos w tym stylu) a p. redaktor dołożył "Motocykliści tak?"

 

Tak motocykliści...

 

Jeszcze niektórzy redaktorzy powiedzą że to młodziez kupuje szybkie motory i jeżdżą niebezpiecznie ale tutaj nie.... MOTOCYKLIŚCI.

 

Społeczeństwo jest źle nastawione to i komentarze w programach informacyjnych sa podlizujące... dostosowują się do zdania widzów.

 

I tak jest przy każdym spotkaniu motoru z autem... zaraz tłum gapiów i komentarze.... Strach jeździć samemu.. jeszcze widły wezmą zadźgają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram stwierdzenie że droga to nie tor wyscigowy a 130-konne maszyny w dolnym zakresie obrotow maja ich okolo 30 wiec nie trzeba wszystkich naraz uzywac. A gdy kierowca niby wymusza motocykliscie pierwszenstwo wyjezdzajac z podporzadkowanej a motocykl pedzi tak ze go nie widac po czym przepieknie wgniata sie w bagaznik puszki a "rajder" cudownym lotem konczy swe zycie kilkaset metrow dalej to wypadek chyba jest jednak z winy motocyklisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...