Skocz do zawartości

Strój na enduro


Rekomendowane odpowiedzi

kask za maly wzialem...kupilem przez neta

 

[ Dopisane: 15-08-2005, 13:02 ]

wiem ze buty sa wazne, ale ja na razie nie jezdze w ciezkim terenie- mam duuuuuuze pola kolo siebie i na razie do nauki jazdy mi starczaja.wydaje mi sie ze buty sa potrzebne w terenie ciezszym niz plaskie pola, ktore zna sie na pamiec:]

 

jednak mimo wszystko zakup butow nastapi najszybciej jak tylko zdolam.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze mogl byc lepszy, ale nie lubie ciuchow uzywanych....wolalem kupic dobre, nowe i firmowe ciuchy i miec pewnosc ze wszystko w razie czego (tfu, tfu) bedzie dobrze. Co do butów, to jeżdże teraz w glanach, a buty jak już wspomniałem sa w drodze:]

moze mozecie mi polecic jakies tanie, a dobre butki na enduro??

Z tego co sam widze to dobre butki stoja za ponad 400-500zł...;)

ja na butki planuje przeznaczyc gora 300zł..wiem ze to malo, ale na drozsze nie bedzie mnie stac. W gre wchodza tylko NÓWKI. macie cos godnego polecenia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Filu  

A od kiedy w enduro sa kurtki ? Nie chodzi mi o podrozowanie, chodzi mi o jazde enduro/cross czyli w terenie, to od kiedy w terenie sie jezdzi w kurtkach? Albo na zawodach? Nie bede sie z toba klocil bo wiem, ze masz wieksze doswiadczenie ale wytlumacz mi ten smiech.

 

Kurtki są od zawsze. Jeszcze Cie na świecie nie było, a kurtki już w enduro były. Czasem naprawdę zastanów się zanim klikniesz wyślij, bo ośmieszasz endurowe środowisko swoimi odkrywczymi myślami.

 

Kurtki enduro są wykonane z naprawdę porządnych materiałów, wyrzymałych na kontakt z podłożem. Do tego obowiązkowo odpinane rękawy, na plecach kieszeń na przeciwdeszczówkę, dużo kieszeni (ja mam też np kieszeń z przezroczystym pleksi na rękawie - trzymam tan kartkę z czasami na PKCe na zawodach). Bardziej wypasione modele mają wyciągane ochraniacze na łokciach i ramionach. Swoją Dainese kupiłem chyba za 1500 zł jakieś 6 lat temu. Mimo prziejechanie w niej już tysięcy kilometrów w najtrudniejszym terenie, dziś wygląda prawie jak nowa. Jedyne widoczne uszkodzenie to wyrwany materiał na łokciu - pamiątka po porządnej glebie na asfalcie na jakiejś dojazdówce na jakimś rajdzie... :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, ok-mam kompletny stroj, tylko brak jeszcze gogli(buty pomijam, bo jezdze w glanach)

na oku mam gogle SCOTT Enduro OTG 87 .

http://www.tnt-motocykle.pl/e-shop/tnt_sho...hop.php?id=3159

 

 

"Szyba przejrzysta podwójna nieparująca typu Turbo−Flow, silikonowe wstawki antypoślizgowe na pasku. " mysle ze dobry wybor. Moze macie jakas alternatywe dla tych gogli. gogle musza byc przystosowane do osob noszacych okulary!!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam, jako że "zjeżdżam z drogi w teren" potrzebuje coś co sprawdzi się w terenie. Oto moja lista:

Kask - FOX V3

buty - GAERNE SG10

Spodnie - myślałem nad No fear spectrum,

rękawice - nie wiem, co polecacie?

Kurtka - też nie wiem....(bluzy nie chce)

No i myślałem nad ochraniaczami na kolana i tzw zbroją, co polecacie?

Pozdrawiam

a motocykl to Honda XR 650R

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...