Skocz do zawartości

Najlepszy ścigacz 50ccm


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to Ty jesteś dziwny bo nie potrafisz czytać posta z przymrużeniem oka hehe

nie odczułem żeby było to napisane z przymrużeniem oka!

 

o ja sie Ciebie spytam inaczej;

czy pomimo Twojego mlodego wieku przejechales wiecej niz 10 km na motocyklu ktory ma conajmniej 600ccm ???

Czy w czasie tej przejazdzki obrotomierz pokazal chociaz na chwile wiecej niz 7-8000U/min ???

Jezeli tak to chyba sam w to nie wierzysz co powyzej napisales.

Jezeli nie ' date=' to nie pisz rzeczy o ktorych nie masz pojecia.

[/quote']

człowieku,ty do mnie mówisz ? czy to ja pisze że motocykl musi byc zajebis*y jak ma 600cc? to popatrz ku*wa do kogo piszesz !!

może dziadziuś już nie ten wiek, idz do okulisty,sprawi ci dobre okularki,bedziesz widzial kto co napisał i nie będziesz piepr*ył bez sensu.

KTM jest dobrym motocyklem ale @crazy_cris piszac o 600tce nie mial napewno na mysli jakiegos chopera tylko sporta/turystyka' date='wiec porownywanie go do KTM jest jak porownywanie jablek z gruszkami.[/quote']

siedzisz tak długo w Niemczech że Polskiego to ty sie chyba nigdy nie nauczysz!! znajdz mi prosze choppera KTM-a,bo napisales ze do takiego porównałem. porównałem do hard enduro,a mam daleko w moim przetkanym odbycie że on ma na myśli sporta!!

 

jabłko do gruszki ? i to i to owoc!!

sport do enduro(czy jak wolisz ty=choper)? i to i to ma 2 kółka i nazywa się motocykl. a o motocyklach rozmawiamy !!

 

chwile mnie nie ma, bo pracuje, nie mam czasu zeby zagladnac na forum a wy juz musicie dogadywac,tylko to umicie.

a dziadzius (SirAdam) to chyba bardzo to lubi bo nie pierwszy raz widze post w tym stylu.

KTM EXC = choper - dla mnie bomba, zamawiam u ciebie nauki teoretyczne.

 

nie czytałem drugiej strony bo nie mam na to czasu, nie wiem co napisał Siwy, Panie Adam "światło" to możesz zgasić jak wychodzisz z klozetu.

ide sie czegos napić i ide spać bo jutro znowu w pracy haruwa, a zbierac trzeba na jakas 125, bede nia wymijal chopery KTM-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kornol

 

ok, z tym choperen i KTM to moje przejezyczenie - przyznaje.Dobrze wiem ze KTM choperow nie produkuje - sorry moj blad.

A co do reszty to zaoszczedze sobie komentarza Twojego postu, bo..............

przedszkolem mi tu zalatuje, a Ty jestes za smarkaty zeby takim tonem do mnie walic a na Twoj poziom sie nie dam sprowadzic.Dlatego - darujmy sobie dalszej bezowocnej pisaniny.

 

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...yba bardzo to lubi bo nie pierwszy raz widze post w tym stylu.

KTM EXC = choper - dla mnie bomba' date=' zamawiam u ciebie nauki teoretyczne. [/quote'] nie musiasz sam jestes zajebistym teoretą...

 

nie czytałem drugiej strony bo nie mam na to czasu' date=' nie wiem co napisał Siwy, Panie Adam "światło" to możesz zgasić jak wychodzisz z klozetu.

ide sie czegos napić i ide spać bo jutro znowu w pracy haruwa, a zbierac trzeba na jakas 125, bede nia wymijal chopery KTM-a.[/quote'] to sobie przeczytaj.. i nie ironizuj tutaj bo do tego trzeba miec podejscie i dużo wyższe iq...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretą

myślałem że teoretykiem' date='ale skoro tak mówisz to niech ci będzie.

nie musiasz

wiem że nie musiam

dużo wyższe iq...

przeczytałeś mojego posta i już znasz moje IQ, o prosze, to ty pewnie robisz za maszyne liczaca IQ, no prosze.

dobra możecie mnie jechać ile tam chcecie, może to ulży troche tym którzy byli przez innych jechani, aa prosze , droga wolna, najlepiej piszcie na PW:) czekam z utesknieniem na posty, na każdy spróbuje odpowiedzieć :D

2 strone zacznynam wlasnie czytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. :roll: no cóż.. pojechałes mi.. przykro mi.. opuszczam ten temat.. pojde w slady starszych.. a przedszkole zostawiam niech sie bawi.. a ty kornol wybierz miedzy adidasami a trampkami.. bo na motor to sie nie nadajesz.. jak na mnie to wygladasz troche pod operatora kombajnu..

p.s. nie czepiaj sie literówek jak już nie masz czego.. bo to zakrawa na kpine :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechałes mi

wcale nikogo nie pojechałem. napisałem co myśle , nie miałem wcale w zamiarze nikogo jechać w przciwienstwie do Ciebie.

bo ja Cie nie obrażam, a dla mnie to co napisałeś jest obrażeniem mojej osoby,pomimo tego że nie mam kombajnu, a mam i trampki i buciki sportowe.

 

a właśnie przypomniało mi się, ja nikogo nie oceniam, nikogo nie przyrównuje do kogos, nikogo tym też nie obrażam.

a ty mnie porównałeś, moge powiedzieć że zrobiłeś to w podobny sposób w jaki zrobił to kamikaze, dobra, bo zapomniałem to za 1 razem napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zamknąć ten temat bo nic nowego tu już nikt nie powie.. :roll:

 

Tak jestem jak najbardziej za.

Jeden ban (a moze wiecej, nie wiem) juz polecial, wiec po co wiecej ?

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...