Skocz do zawartości

jak przereboć jawke 50 ta obugowana


kauczukeve
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda ze tyle ładnych motorowerów, w zasadzie juz zabytkowych przeszło przez łapy takich tepych cweli jak autor tego tematu, ktory zreszta nie umie pisac po polsku. Moja rada dla ciebie - jak nie wiesz jak ja przerobic, walnij łbem w sciane. Jesli nadal nie bedziesz wiedział jak ja przerobic, walnij jeszcze raz. Do skutku.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

wreszcie widze ze ktos docenil jawki ;)

w moich lapskach skonczyly 3 jawki...

pierwsza zakupiona za 100złociszy z papierami nawet, po pierwszych 100 metrach poszla do kapitalnego remontu... zakupilem do niej na czesci jeszcze mustanga.... oraz kupe innych gratow

wiec mamy juz dwie jawki

trzecia, kupiona na poczatku miesiaca http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=55297860

czyli w zasadzie niezle moto...

wlozylem kola, nowy lancuch, zembatki, brakujaca pokrywa od pierwszej - jeszcze musze ja dac do lakiernika, nowe podnozki ze sklepu (jak ktos chce to na priv - 60pln/kpl malowane na oryginalny kolor, niestety bez gum) silnik z pierwszej, po kapitalnym remoncie :D zawieszenie inne do przodu, siedzenie oryginalne ;)

i jezdzi, coprawda dwie inne odeszly do krainy wiecznych autostrad przez nia ale mysle ze warto bylo, bo to moto ma dusze, przez 4 dni jazdy 3 osoby ja chcialy odemnie juz kupic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusss 150zl bez papierow i z takimi brakami ?? :? kolega chce sprzedac taka jawka taniej i z papierami tylko ze tlok chwycilo. Moze wydawac sie to go bardzo duza ustarka ale nawet szlif + nowy tlok by taniej wyszlo bo jawka ma nawet dobry lakier i kola tez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos powiedzial ze dalem az tyle za nia? :)

spodobala mi sie, postanowilem ja uratowac od zlomu, dostala inny silnik zeby papier byl na niego ;) przy okazji remoncik byl :D

zawieszenie inne bo nie moglem dojsc z nim od porzadku, koł mam pod dostatkiem... w sumie az tak duzo brakow nie bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...