Skocz do zawartości

zmina zebaatki szybszy motor >>????


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dla 125-tki 110 to duzo

Czy ja wiem? :roll: Moja Rs 50 ciągnie 105, a jest to fabryczna 50.Sportowe 125 latają po 160-170,a w trasie spokojnie sie bujajaa po 130,więc niewiem czy dla 125'tki 110 to sporo,zależy czy 2t czy 4t :) a taki intruder to chyba 4t...no ta,to leci kolo 100-110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla 125-tki 110 to duzo

Czy ja wiem? :roll: Moja Rs 50 ciągnie 105, a jest to fabryczna 50.Sportowe 125 latają po 160-170,a w trasie spokojnie sie bujajaa po 130,więc niewiem czy dla 125'tki 110 to sporo,zależy czy 2t czy 4t :) a taki intruder to chyba 4t...no ta,to leci kolo 100-110

Wez pod uwage, ze Twoja RS to jest mini scigacz, a intruz to chopper.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, a co powiecie na podobny zabieg na walku kardana? da rade? np w virago 535?

 

tylko zmiana dyfra wchodzi w gre. kosztowne. moze pomoc zmiana profilu opony, ale to jest dzialanie na partyzanta.

Niekoniecznie - znajomy ma Yamahe 750 Special i wsadził do niej skrzynię z Virago1100 :) i ma teraz do wyboru: większa prędkość lub mniejsze spalanie (coś za coś). Na 5. biegu obroty przy 100km/h są mniejsze o około 1tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w ogole moim zdaniem glupi temat....

Czy zmiana zebatek zwiekszy V-max?

Ja Ci powiem ze nawet z glupiego rometa(bez urazy) idzie wyciagnac 100km/h...(oczywiscie o ile by to wytrzymal:D)-co z tego ze musialbys mu przy starcie pomagac nogami?bo by nawet nie chcial ruszyc :)

! Stary pewnie u was tez sa znane takie sprzety jak: ,,rower gorski''(pytam bo w ostanim czasie widuje bardzo duzo skladakow itp jezdzac po wsiach)...i teraz moje pytanie: czy na przelozeniu najnizszym sprzodu i najwyzszym stylu pojedziesz taka sama predkoscia(pedalujac tak samo) jak na najwyzszym sprzodu i najnizszym stylu?Zastanow sie i sprawdz...

Jak nie masz takowego roweru jedz do najlizszego miasta i popros kogos zeby CI sie dal przejechac... ;)

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...