Skocz do zawartości

DZIWNE DZWIEKI W VIRAGO 535 !!!! Moze cos poradzicie ???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Jadac w sobote uslyszalem jakies dziwne dzwieki w maszynie dzwiek dziwny bo taki jak gdyby gdzies poluzowala sie jakas nakretka i cos brzeczalo, ale nie jest to dzwiek taki caly czas. Jest raz glosny i rownomierny raz cichy a potem wcale, jet w roznych zakresach obrotow i tylko w czasie jazdy wiec ciezki do zlokalizowania. Ale slychac go gdzies z przodu motocykla.

Jest tak ze jak sie jedzie to po pewnym czasie i co jakis czas brzeknie i przestaje i tak na zmiane ale nigdy na tych samych obrotach czy tej samej predkosci. Dopiero po przekroczeniu 100 km/h przestaje calkiem.

Co to moze byc?? Moze ktos mial cos takiego??

Sprawdzalem wszystkie srobki w okolicy przedniej czesci moto i nic tam nie jest odkrecone.

Tak sie zastanawiam, ze moze to pierscienie ale to raczej w calym zakresie obr. i glosniej by walilo. Macie jakies pomysly??

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi sie wydaje że jesteś przewrażliwiony :D ale niech inni sie wypowiedzą bo moze faktycznie to jakaś awaria.

PALUCH :!: Moze i masz racje ale wczesniej nie bylo tego dzwieku i dlatego jestem taki ciekawy czy mnie sie maszyna nie rozlatuje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogazuj troche maszyne na postoju i zobacz czy te dzwięki będzie słychać. pierścienie dzwoną także na postoju :D . jeśli na postoju tego niema tylko w czsie jazdy to może jeszcze obejrzyj zacisk hamulcowy , linki, mocowanie błotnika. ja stawiam na to że pewno wcześniej sie tak nie przysłuchiwałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...