Skocz do zawartości

Co mi zrobią gliny????????


Rekomendowane odpowiedzi

o haryyyy wiesz co ci moze zrobic Policja.Jak trafisz na jakiegos downa z policji i niebedziesz mial OC zaplacone to moga ci dopierdoli 3000zl OC jest najwazniejsze i dowod rejstracyjny. A ja mialem kiedys komara takiego rozjebaego za 30zl kupilem od kumpla bez papierow bez niczego i jak mnie paly zlapaly za to ze zadymilem ulice i powiedzieli pokaz dokumenty powiedzialem ze niemam bo MOTOR ZNALAZLEM NA SMIETNIKU I CHCIALEM SIE PRZEJECHAC na serio i nic mi niezrobili tylko zaj**ali motor heh :D) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najbezpieczniej jest chyba jezdzic, jesli sie oczywiscie nie ma karty motorowerowej, na zarejestrowanym i oplaconym sprzecie i z karta rowerowa. Ale i tak wszystko zalezy od policjanta (jego humoru.itd) czasem moze puscic, a czasem moze zatrzymac sprzeta i mandacik dac. Najlepiej wcisnac scieme ze pytaliscie sie nauczyciela od techniki i mowil ze mozna jezdzic bez karty motorowerowej, albo ze zdaliscie na karte tylko czekacie na jej wydanie :) . Ale mowie WSZYSTKO zalezy na jakiego policjanta traficie. Ja tam wolalem sobie wyrobic te pieprzona karte niz trzesc dupa czy za rogiem nie stoi patrol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak ja jezdzilem swoim simsonem bez papierów (tzn nie przerejestrowany) i bez karty to policja w wawie nawet sie nie ogladała za tym. A Simson wygladał na prawde żałośnie, i nie paliła sie tylna lampa :)

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zatrzymać to maja cie prawo kiedy im sie spodoba, a na dodatek za byle co (jak np. że jedną ręką kask poproawiasz podczas jazdy) nawet ukarać:wink:. A to że was poościli to i tak spoko bo normalnie nie można jechać obok siebie - tylko gęsiego :). Ale i tak często przymrużają oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jezdze swojom WFM (mam 16 lat) bez prawka, kasku, ubezpieczenia. Nawet instalacji elektrycznej niema.:wink: I jakos nikt sie nie doczepia.Po calym miecie brykam. Mam zalozone rejstracje z lat '60 (byly przy nim jak kupowalem).Kiedys skonczylo mi sie paliwo jak jechalem z gorki wiec chce zjechac na parking (po lewej) patrze do tylu a tam gliny jada za mna. No to lewa raczka i zjezdzam na rozpedzie. Musialem pchac sprzeta, a gliny nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. To ył tylko taki mały przykładzik czego moga sie czepić. A oststnio słyszałem że jak gdzieś jak policjanci łapali to po to żeby sobie bryki pooglądać :wink:. Jak słyszeli z daleka że coś fajnie chodzi to HALT i ogladamy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...