Skocz do zawartości

Nareszcie mam moto!! (chwale się :P)


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!! Stało się, jestem szczęśliwym posiadaczem Yamahy DT 80 LC 2 z `89 roku zarejestrwana motorower!! Sprzęt mam już 2 tygodnie ale byłem nad morzem i nie miałem dostępu do neta. Kupiłem od PatriX`a z forum. Wszystko sie zgadza co mówił, no tak mniej więcej ;) akumlator do wymiany i coś musze zrobić z zawieszeniem przednim bo siedzi nisko :? ale narazie mi spokojnie styka do lajtowej jazdy. Silnik po remoncie, cały moto ładnie polakierowany. Fotki zapodam dopiero w następnym tygodniu. I tak przy okazji chciałem pozdrowić wszystkich w motocyklistów, a w szczególności tych w zielonych kamizelkach :) . Pozdrawiam, Mr.Maciek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero widze fotke poprostu utrzymana jest ja żadna inna poprostu rewelacje...zwłaszcza że to rok 89'.Szczerze mówiąc jeszcze nie widziałem tak ładnei utrzymanej DT i na dodatek z tego rocznika.Cały układ wydechowy Giannelli :twisted: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za gratulacje ;) . Chciałem też przy okazji podziękować wszystkim którzy mi pomagali, doradzali i odpowiadali na wiele moich banalnych(?) pytań. Wielkie thx. A co do ubioru to wiem ze musze kupić ale z kasą u mnie jest masakra ;) ale co tam dziadek obiecał ze da mi na kask :P Pozdro, Mr.Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile pamiętam to swego czasu były na forum zdjęcia z tą własnie detetką przed i po remoncie, także ona nie jest taka od nowości, jest po remoncie i to bardoz udanym ;) Mr. Maciek - gratulacje udanego zakupu, i tak jak inni powtarzają - pamietaj o ubiorze :P pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj naprawde sliczna ,ENDUROGUY zapewniam ze stan silnika jest bardzo podobny do stanu wizualnego , DT'ka jest super,pochwale sie nawet ze sam ja dosiadalem :P Nie maartw sie nie pilowalem jej ostro MR.maciek bo z przesiadki z yz troche dziwnie mi sie smigalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...