Skocz do zawartości

EXC 250


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko wiec. planuje kupic EXC 250 mam ok 6.000 zł jak myslicie da sie jakis fajne EXC rocznik 95-98 z niemiec sprowadzic?? na alegro spotkalem za 6.999 roczkik 96. Słyszalem ze EXC jest bardzo dobrym sprzetem a wy go oceniacie?? napiszcie mi jakies opinie,wrazenia z jazdy. Z góry dzieki. POZDRO ALL......

 

[ Dopisane: 06-07-2005, 20:56 ]

Sprowadzal ktos z was moze enduro z Niemiec ? Jesli tak to jakie sa mniejwiecej roznice cenowe ? za ile mozna juz kupić jakiegos ciekawego EXC 250 2T ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze ktm z tych rocznikow to nie piekne i zachwalane exc tylko egs poza tym ciezko ci bedzie 250 ladna wyrwac za ten hajs a juz w szczegolnosci enduro. Gdybys zdecydowal sie na 125 cross ( a na pewno byla by lepsza bo nawet czolowi polscy zawodnicy mowia ze ich nie przepalaja w 100%) bylo by to mozliwe wyrwac cos w miare zdrowego( roczniki 97 98 - z tych rocznikow polecam szczegolnie cr).

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on bardzo mocno przesadzil z moca (nie ma nawet 48)!!!!!! a skarbonka moze sie okazac ten ktm bo to 95 ( czesci zalatwic ciezko bo to NIE EXC) moim zdaniem lepiej kupic zadbana nawet 250( jezeli tak patrzysz na ten sport co jest bardzo bledne) yz czy cr z 97 niz tego ktm( bo 250 sie mniej zuzywa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam MZ 250 i jezdzilem na kawasaki kx 125 i wcale niejest to jaks moc nie doopanowania

 

moze tobie sie wydawalo ze jezdziles to znaczy nie odkreciles gazu chocby ponad polowe , albo kx jakis zepsuty byl, zeby poczuc moc w crossie 125 to trzeba gaz odkrecic na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem na calym gazie a KX niebyl zepsuty fakt moc ma zajebista ale wole cos 250 bo na malych obrotach to 125 nie jest rewelacja :) a ja chce do lasu tym tez wjechac . podobno 250 sie mniej zuzywaja od 125 i ma silniejszy dół. Wiec jaki cross 250 byl by najlepszy??jaki model rocznik itp. kasa jaką dysponuje to ok.6.000zł czekam na wasze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wezmiesz to zalezy od Ciebie ale ja do 6 tys brałbym honde bo podobno najbardziej trwała ( podobno) także czy to będze cr kx yz czy rm to już zależy co sie trafi. Tylko najpierw skonsultuj z nami bo na crosówkach często wałki z rocznikiem są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...