Skocz do zawartości

No i Pojezdzone.....:(


ZimnY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie to sprawa wyglada tak ze juz nie da sie nic w niej zrobic bo jak bym chciał kolesiowi sprawe załozyc to juz troche za puzno bo policja zmieniła z wypadku na kolizje

 

ot, polska policja... niedługo przy ofiarach będą pisac że drobna stłuczka

(o ile się nie myle, to kolizją nie można nazwać takiego zderzenia w którym są ranni)

 

myśle że nadal masz szanse na sprawe z gostkiem, z tego co zrozumiałem to masz świadków. teraz już tylko sprawa cywilna. możesz tak zrobić, ale wątpie czy koszty i czas w jakim by się to rozciągnęło nie zniechęciły by cię.

opcja "załatwić to po swojemu" w tym przypadku chyba jedyna słuszna :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ładna historia.. niepowiem.. :? a co do tego przekretu psiarni to jest chyba takie coś ze jak ofiara wypadku przebywa w szpitalu wiecej jak tydzien to sparwa automatycznie kierowana jest do sądu.. ale niestety ciebie potraktowano jako sprawce wiec ta opcja nie wchodzi w gre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczucie...,ale wracaj do zdrowia i na moto.

A temat kolizja/wypadek jw. czyli skoro są poszkodowani,to nie może być kolizja,tylko wypadek...no i jak również wyżej padło powyżej 7 dn w szpitalu kwalifikuje się do rozpoznania z urzędu!! Tak przynajmniej być powinno :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodaje kilka fotek teggo co zostało z GSa nawet sporo z niego zostało :]

 

 

http://rapidshare.de/files/2767944/DSC00001.JPG.html

 

http://rapidshare.de/files/2768003/DSC00002.JPG.html

 

http://rapidshare.de/files/2768063/DSC00004.JPG.html

 

zeby zobaczyc fotki trzeba zjechac na sam duł kliknac FREE i po 2 sekundach ładuje sie zjecie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cylinder dostal - a boczek nie - niewiadomo co gorsze :notworthy:

 

kiere sie zrobi- klamki i lusterka też - są ogólnodostępne

 

natomiast martwi mnie rama - też mam podobne slady na swojej chociarz mniejsze _ TAKIE PRZETRACIE - i bez szpachli i malowania sie nie obędzie chyba u mnie - a to wszytsko niestety koszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Więc tak, słuchaj, gdzie to było? Teren zabudowany czy nie??

Poza tym, pamiętaj, jest taki przepis, że nie wolno zatrzymywać się w miejscach, w których nie jest się widocznym z dostatecznej odległości. Ja bym poszedł na Twoim miejscu do prawnika o poradę prawną.

Walcz o swoje!

Pozdrawiam, Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...