Skocz do zawartości

Gdzie: Cross, Enduro - WARSZAWA ?


Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam obot tego poligonu ;) mam go za "płotem" wiec chetnie wytłumacze gdzie wjechac itp gg2626907 Teren jest naprawde WIELKI i nie ma takiego drugiego w mazowieckim:) dla crossu i enduro ,kazdy cos znajdzie, najlepeiej po wielkim deszczu naprawde POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!!! Tor znajduje się nie w Komorowie tylko w Strzeniówce ale to nie daleko... jeśli będziecie jechać od strony Nadarzyna drogą na Pruszków to gdzieś w połowie drogi będziecie mijać skład budowlany na takim łuku i przy tym składzie jest piaszczysta droga należy jechać nią do końca a dojedziecie do toru... Teraz strasznie płaski on jest ponieważ jeżdżą tam jeepami i strasznie go znszczyli więc nie wiem czy się opłaca wybierać tam... a jeśli już się zdecydujecie to najlepiej po deszczu ponieważ jest piach a jak jest sucho to jest strasznie głęboki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam obot tego poligonu :( mam go za "płotem" wiec chetnie wytłumacze gdzie wjechac itp     gg2626907  Teren jest naprawde WIELKI i nie ma takiego drugiego w mazowieckim:)  dla crossu i enduro ,kazdy cos znajdzie, najlepeiej po wielkim deszczu naprawde POLECAM.

 

czyli gdzie ten poligon? gdzies blisko targowka ? bo bywam na targowku,wiec bym chetnie odwiedzil fajne tereny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie wiadomo co to jest to nawet narysuje mapke

Ci ktorzy nie brali udzialu w budowie toru placa jakies grosze za jazde (chyba 10zl za wjazd), zeby tor byl utrzymywany w dobrym stanie, a nie tak jak ten na wale- same dziury, koleiny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj enduroguy jak dokladnie nie wiesz to nie pisz !!

Sluchaj napisalem "chyba" ' date=' a co mialem nic nie pisac zeby przyjechali, Sylwek by przyjechal po ta skladke a oni by nie mieli ani grosza? Byla mowiona kwota w przedziale 10-20zł

 

ale moze sie cos zmienilo...

a ty pader moze zanim narysujesz mapke toru to moze najpier dowiedzialbyś sie czy wlasciciel toru sobie tego zyczy co??

Bez przesady. Kupa torow jest robiona dla wszystkich, ogrodzenia nie ma takze co ma chlopak zrobic? Oczywiscie dla mnie taki darmowy tor to glupota, bo nie ma go za co utrzymywac i potem jest zarosniety i zniszczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie w przedziale 10-20 zl a nie 10 !!!!!!!!!!!!!

Napisalem wyrazne ze CHYBA 10zl takze nie wiem o co sie czepiasz

enduro-bubbaa napisał:

no wlasnie w przedziale 10-20 zl a nie 10 !!!!!!!!!!!!! co do padera to myslisz ze nie mam racjii??  

 

Oj bubuś bubuś  

Jak zawsze dokładny

:mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...