Skocz do zawartości

od czego podejda zawory do junaka?


KubaMart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanie od czego podeszly by zawory do junaka ?? Są na rynku zawory do junaka firmy "paradowscy" ale jeden zawor to koszt prawie 100 zl wiec niestac mnie na nie!! Wiec poszukuje zaworow benzynowych z wiekszych silnikow ! Jesli ktos zastosowal takie zaworki i udalo mu sie dobrac to prosilbym o opinie. z gory odpadaja zawory od ciagnika!!

z gory dziekuje za odp. i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj, nie oszzedzaj na dobrych materialah bo to sie zemsci szybciej niz sobie to mozesz wyobrazic, jezeli juz natomiast musisz i masz w poblizu AGROME to wybierz sie tam swoje pierwsze zawory dorabialem wlasnie z jakichs ciagnikowych tylko trzonki trzeba bylo skrocic.....

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ludzie !! zawory paradowskich sa narynku wprawdzie ale niekazdy je kupuje i chodzi mi o to ze inne zawory napewno podejda i niekazdy jedzi na "paradowskich" wiec od czegos podejda a jak sie niezmasci roboty to teoretycznie nic sie niepowinna stac !! wiec swiat sie niekonczy na zawprach paradowskich! :roll: mam pytanie do mechanikow ! jak jest z tymi niektorymi zaworami od ciagnikow ?? ogolnie sie mowie ze nie ale podobno sa takie co by sie nadawaly :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Junaka pasują zawory od Ursusa C330 jednie trzeba je skracać. Sobiście nie polecam bo sam mam jeden taki w Janku i zawór troche chlapie (nie zależnie od ustwaienia).Drugiego Junaka mam na oryginalnych zaworach po regeneracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory mam je w jednym z junakow i chodza jak zloto, zrobione cos kolo 6000 km i zero jakichkolwiek problemow, tyle ze poprostu musisz udac sie z ta robota do fachowca aby porzadnie ci to zrobili, a o takich wiadomo ze trudno dzis :? Acha i jeszcze jedna cenna uwaga ja wymienialem zawory z gniadami....

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...