Skocz do zawartości

Zlot w Dużej Woli (Biłgoraj)15-17lipiec


Manulo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie wybiera się ktoś?? W zeszłym roku byłem, co prawda kilka godzin ale zawsze :) Ogólnie całkiem przyjemny zlocik. Myślę że można by jakiegoś browarka wychylić, co Wy na to?? Tu jest stronka z zeszłego roku, tegorocznej jakoś nie mogę odnaleźć, za co przepraszam :oops:

http://zlotmotocyklowy-roztocze2004.republika.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tradycyjnie nie udało mi się dotrzeć na zlot, ale byłem na innej imprezie. Wracając z niej widziałem efekty wypadku "pozlotowego" w moim mieście. Motocykl wyjechał z podporządkowanej i rypnął w skode favorit. Kierowca motocykla obecnie jeździ po niebiańskiej autostradzie. Plotki (mam nadzieję że to plotki) głoszą że ścigali się i na budziku miał grubo ponad setkę. Szkoda motocyklisty, nie zamierzam go osądzać, podaję to tylko do wiadomości :) :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem efekty wypadku "pozlotowego" w moim mieście. Motocykl wyjechał z podporządkowanej i rypnął w skode favorit. Kierowca motocykla obecnie jeździ po niebiańskiej autostradzie

 

Widziałam to jak wracalismy z Biłgoraja. Przypuszczałam, że nie było co zbierać... :cry:

A propos zlotu: no jak zawsze kończy się na gadaniu. A ja cały czas paradowałam w forumowych ciuszkach szukając znajomych i znalazłam jedynie ogólne zainteresowanie innych uczestników zlotu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko, czy wracałaś jako plecaczek?? Jeśli tak to Cię widziałem. W każdym razie widziałem jakiś plecaczek w forumowej kamizelce. Szkoda motocyklisty, w końcu to był jeden z naszych, ale jeśli to prawda że się ścigali, to po części zginął na własne życzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechalismy w 8 maszyn, trzy osoby w kamizelkach, ale w forumowej tylko ja z ogromnym czarnym plecakiem (takim prawdziwym  :) ) czyli załoga lubelska

 

Czyli to Ciebie widziałem 8) Właśnie kawałek loga widziałem. A jak tam ogólnie wrażenia ze zlotu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl wyjechał z podporządkowanej i rypnął w skode favorit. Kierowca motocykla obecnie jeździ po niebiańskiej autostradzie. Plotki (mam nadzieję że to plotki) głoszą że ścigali się i na budziku miał grubo ponad setkę. Szkoda motocyklisty' date=' nie zamierzam go osądzać, podaję to tylko do wiadomości [/quote']

 

hehe

wszystko dobrze sie skończyło ten pechowiec to Arek, mój znajomy, ma tylko połamane żebra ale jest w dobrym nastroju, co prawda żebra połamane ale pozatym w całości. a z jego relacji wynika ze to skoda zajechała mu drogę, koleś nie jest bez winy bo na budziku miał ok. 150. dobrze że żyje bo to dobry chłopak:)

 

proponuje coby kto moze pożyczył by koledze powrotu do zdrowia co niniejszym czynie i dziękuje Bogu

 

ZDRÓWKA ARUŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...